Engin Altan Düzyatan ‘Yeni Projelerde Görüşmek Üzere’

Diriliş Ertuğrul TRT 1 ekranının fenomen olmuş büyük bir hayran kitlesi olan dizisi. Ertuğrul Gazi rolündeki oyuncu Engin Altan Düzyatan sosyal medya hesabından hayranlarına veda mesajı gönderdi.
Engin Altan Düzyatan ‘Yeni Projelerde Görüşmek Üzere’
Engin Altan Düzyatan ‘Yeni Projelerde Görüşmek Üzere’

En son 150. bölümü ile TRT ekranında final yapan Diriliş Ertuğrul artık bundan böyle Diriliş Osman olarak devam edecek. Engin Altan Düzyatan Ertuğrul Gazi rolünün hikayesinin bitmiş olmasından ötürü yeni projede olmayacak.

Yeni Projelerde Görüşmek Üzere


Düzyatan, 5 sezondur dizi için çok büyük çalışmalar olduğunu ve özveri içinde çalışıldığını belirterek, ‘’Metin Günay’ın kurduğu dünyaya ben ve ekip arkadaşlarım inanarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışarak 5 sezon geçirdik.’’dedi.

TRT 1 yapımcısı Mehmet Bozdağ’a teşekkür etti. Tüm ekip arkadaşlarına ve böyle bir projede yer almanın zorluğuna dikkat çeken Düzyatan, ‘’Zor şartlarda çalışıp bu işi buralara kadar getirmek kameraman arkadaşlarımdan, set çalışanlarına kadar arkada büyük bir ekibin çalışması sonucu oldu.’’diye belirtti. Bu projede yer alan emeği geçen tüm herkese teşekkür eden Düzyatan, ‘’Yeni projelerde görüşmek üzere.’’ sözleriyle hayranlarını üzüntüye boğdu.

Yorum Gönder

0 Yorumlar