Güldür Güldür Show Yeni Sezonda Hangi Kanalda Yayınlanacak? 2019-2020 Sezonu

Güldür Güldür Show Hayranlarını üzecek haber geldi!


Show Tv kanalı öyle bir karar verdi ki adeta bir çok kesim tarafından şok etkisi oluşturdu. Kanalın komedi programı olan Güldür Güldür Show hakkında çıkan bu haber izleyenleri üzecek.

Güldür Güldür Show Yeni Sezonda Hangi Kanalda Yayınlanacak
Güldür Güldür Show Yeni Sezonda Hangi Kanalda Yayınlanacak


BKM Mutfak yapımı olan ve Ali Sunal'ın hem yönettiği hem sunduğu komedi programı yıllardır ekranda izleyenler için neşeli saatler geçirmelerine neden oluyor ve çok beğeni ile izleniyordu.

Show TV kanalında 13 Temmuz Cumartesi günü son kez final bölümü ile yayınlanacak olan programın son bölümü olacak.

Show Tv kanalının aldığı bu karar medyada ses getirirken komedi programının hayranlarını çok üzdü ve şimdiden Güldür Güldür Show hangi kanala geçti? Sorusunun cevabını araştırıyorlar.

Güldür Güldür Show Yeni Sezonda Hangi Kanalda Yayınlanacak?


Show Tv’nin aldığı bu karar ile 2019-2020 yeni sezonda ekranların en iyi izlenme oranlarına sahip programı ekranda olmayacak.

Peki, şimdi ne olacak? Programın yeni bölümleri hangi kanalda olacak? Henüz bu konuda bir netlik olmamasına rağmen, Ocak 2020’de yine başka bir kanalda olacağı iddia ediliyor.

Kadrosunda, Ali Sunal, Açelya Topaloğlu, Alper Kul, Aycan Koptur, Berkay Tulumbacı, Burak Topaloğlu, Doğa Rutkay, Ecem Erkek, Evrim Akın, Mahir İpek gibi çok değerli oyuncuları bulunduran Güldür Güldür Show hakkında gelişmeleri vermeye devam edeceğiz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar