Hande Doğandemir'in başına gelen ilginç olay herkesi şaşırttı!

Dizilerde aldığı roller ile geniş bir hayran kitlesine hitap eden Hande Doğandemir, başına gelen Show Tv'de yayınlanan cinayet haberinde resminin konulması olayı ile şok yaşadı.
Hande Doğandemir'in başına gelen ilginç olay herkesi şaşırttı!
Hande Doğandemir'in başına gelen ilginç olay herkesi şaşırttı!

Kerem Bursin ve Hande Doğandemir'in yıllar önce oynadığı bir dizideki karelerin ekrana gelmesi sonrasında Doğandemir bu duruma çok sinirlendi.

Show Haber de ekrana gelen haberin içeriğinde, Kerem Bursin ile Hande Doğandemir'in 6 yıl önce beraber rol aldıkları Güneşi Beklerken dizisindeki bazı karelerin resimleri gösterildi.

Show Haberde verilen haberin başlığında ise "Babasına ölüm tuzağı kurdu" cinayet haberi verildi. Doğandemir, Show Tv kanalına bu haberden dolayı dava açtı.

Doğandemir, kişilik hakları ile ilgili kendisine saldırıda bulunduğu için Show Tv kanalına 50 bin TL tazminat davası açtı. Doğandemir, kendisinin işinin gayet başarılı olduğunu ancak bu haber ile zarara uğradığını ifade etti.

Doğandemir sözlerine şu şekilde devam etti;

“Ben babama ölüm tuzağı kurmadım. Haberde bahsedilen kişi ben olmadığım halde fotoğrafımın kullanılması bana çok büyük zarar vermiştir. Cinayete teşebbüsle itham edilerek, toplum önünde küçük düşürülmüştür. Ağır manevi zarara uğradım” dedi.

Yorum Gönder

0 Yorumlar