Müge Anlı 2019 Sezon Finali Tarihi Belli Oldu! Final Ne Zaman?

ATV’nin fenomen gündüz kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert sezon finali tarihi hayranları tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor.
Müge Anlı 2019 Sezon Finali Tarihi Belli Oldu! Final Ne Zaman?
Müge Anlı 2019 Sezon Finali Tarihi Belli Oldu!

Ramazan bayramı ile tüm Televizyonlarda programlar tatile girdi fakat Müge Anlı programı 3 haziran pazartesi yine ATV’de canlı yayında yerini aldı.

Peki, Müge Anlı ile Tatlı Sert programı bayramda yayınlanacak mı? Müge Anlı 2019 sezon finali tarihi ne zaman belli oldu.

ATV’nin yıllardır devam eden ve bir çok cinayet olayının aydınlatılmasına vesile olan programı Müge Anlı ile Tatlı Sert 2019 ne zaman sezon finali yapacak herkes tarafından merak ediliyordu.

BAYRAM DA EKRANDA OLMAYACAK


Diğer kanallarda bir çok program tatile girmesine rağmen Müge Anlı ile Tatlı Sert programı 3 haziran pazartesi günü ATV yayın akışında yerini aldı.

Müge Anlı programı bayramda ekranda olmayacak. 4, 5 ve 6 Haziran ATV yayın akışında yerini alamayacak ve tatil yapacak, Müge Anlı ile Tatlı Sert programı 7 Haziran Cuma tekrar hayranları ile beraber olacak.

MÜGE ANLI 2019 SEZON FİNALİ NE ZAMAN?


Müge Anlı sezon finali ne zaman olacak hayranları tarafından merak ediliyor. 2018-2019 sezonunda Müge Anlı ile Tatlı Sert sezon finali 22 Haziran 2018 tarihinde olmuştu. 2019 sezon finali yine okulların kapanması ile aynı tarihte sezon finali yapması bekleniyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar