TRT 1 Benim Adım Melek dizisinden ilk kareler gelmeye başladı!

Diriliş Ertuğrul dizisi ile tüm kanalların içinde en iyisi olmayı başaran, TRT 1 kanalı uzun yıllar özel kanallar ile bir türlü mücadele edemiyordu. Ancak son yılların en iyi dizilerini ve yapımlarını ekrana getirmesi ile artık söz sahibi olmaya başladı.
TRT 1 Benim Adım Melek dizisinden ilk kareler gelmeye başladı!
Benim Adım Melek dizisi

Diriliş Ertuğrul, Payitaht Abdülhamit, Halka dizileri TRT 1 kanalının en üst seviye dizileri olmayı başardı. Ama TRT yeni sezona da bomba gibi diziler ile başlamak istiyor.

Şampiyon, Benim Adım Melek dizileri yeni sezonda ekranda olacak. Ancak Diriliş Ertuğrul dizisinin final yapmasından sonra devam niteliğindeki Diriliş Osman dizisi ATV kanalına geçince TRT biraz sıkıntı yaşayacak gibi görünüyor.

Ama TRT kanalı hiç hız kesmeden yeni dizilere devam dedi ve Üs yapım imzalı Benim Adım Melek isimli dizisi ilk set çalışması için başlangıç yaptı.

Benim Adım Melek ilk Set çalışmaları başladı!

TRT 1 kanalının yeni dizi projesi Benim Adım Melek Eylül ayında 2019-2020 yeni sezonda ekranda olmak için set çalışmalarına başladı.
TRT 1 Benim Adım Melek dizisi
TRT 1 Benim Adım Melek dizisi

Yönetmen koltuğunda Cem Akyoldaş’ın bulunduğu dizide Berfu Ergenekon ve Nilüfer Aydın senaryosunu yazıyor.

Oyuncu kadrosu olarak çok iyi isimlerden oluşan dizide, Nehir Erdoğan, Kutsi, Uğur Yücel, Kaan Çakır, Şerif Sezer, Ulvi Kahyaoğlu ve Rabia Soytürk gibi film ve dizi sektörünün en iyi isimleri yer alıyor.

Üs Yapım TRT 1 kanalı için Elimi Bırakma dizisini yapmıştı, yeni dizi için ise izleyenler merak edecektir. Benim Adım Melek nerde çekiliyor? Soruları sorulmaya başlayacaktır.

Dizi seti Gaziantep'e kuruldu dizinin ana çekim yeri Gaziantep olarak belirlendi.

Yorum Gönder

0 Yorumlar