Çukur dizisinin Cumali abisini hiç böyle görmediniz!


Habergecehatti.com - Çukur dizisi 3. sezonunu hayranları adeta iple çekiyor ve oyuncuların son hallerini merak ediyorlar.

Özellikle diziye 2. sezon katılan ve çok sevilen Cumali karakteri hayranları baya fazla ve bu rolü oynayan Necip Memili'nin son hali nasıl merak ediyorlar.

Memili, Çukur dizisi sezon finaline girdiğinde İnstagram hesabından saçlarını kestirdiğini gösteren bir video paylaşımı yapmıştı. İşte o video;


https://www.instagram.com/p/BzfqqxKnciX/
Çukur dizisinde rol alan diğer arkadaşları Memili ile baya dalga geçmiş ve neşeli dakikalar yaşanmıştı, sakalların kesilmesi çok dikkat çekmişti.

3. sezon çekimlerinin başlamasına çok az bir süre kalmasına rağmen Cumali karakterinin saçları ve sakallarının kısa olması hayranları tarafından merak ediliyor ne olacağı yönünde.

En son sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşım daha yapan Memili, yine kısa saçlı bir remini paylaştı ve çok beğeni aldı.

Hayranları çok güzel yorumlar yaptı işte o yorumlardan bazıları “Bolt pilot’mu geliyo yine abi noluyo” "Ahhhhh abiii" gibi yorumlar oldu.

Acaba Çukur dizisi oyuncuları 3. sezon ile hayranları karşısına farklı imajlar ile mi çıkacak buda merak konusu oldu.


https://www.instagram.com/p/B00fGtEHRyI/

Yorum Gönder

0 Yorumlar