Kuaförüm Sensin 9 Ağustos Cuma Kim Elendi? Haftanın birincisi kim oldu? Kim Gitti?


Show Tv'nin sevilen yarışması Kuaförüm Sensin Cuma günü her zaman olduğu gibi hafta finali yapıyor. Haftanın birincisi toplanan puanlar sonunda en fazla kim alıysa o takım birinci olacak.

Bir hafta boyunca takımlar 10 bin liralık büyük ödülü kazanmak için yarışıyor. Ama birde Haftanın en düşük puanını alan takım yarışmaya veda etmek zorunda kalıyor.

Peki, Kuaförüm Sensin 9 Ağustos 2019 Cuma günü kim elendi, kim kazandı, toplam puan durumu? Tüm bu sorularınızın cevabını haberimizde bulabileceksiniz.

Bu haftanın puanları perşembe gününe kadar

Kuaförüm Sensin bu hafta şimdiye kadar takımların aldığı puanlar, Öncü ve Özlem 79 puan gibi güzel bir toplam yakaladılar, Mustafa ve Tunahan 57 puan alarak şimdiye kadar 2. durumdalar, Hayat ve Özlem 53 puan aldılar ama tehlikeli durumdalar. Bu hafta yarışmaya katılan Sıla ve Mira 41 puan aldılar ve görünen o ki yarışmaya veda edecekler gibi bakalım neler oldu?

Puanlama sistemi değişti!

Yarışmada uzun zamandır puanlama sistemi tartışılıyordu ve buna bir çözüm getirmek istendi. Artık her yarışmacı 5 puan ile 1 puanı muhakkak kullanmak zorundalar. Bakalım bu sistem ile yarışmacılar nasıl puanlar kullanacaklar? Ama her ne olursa olsun bu yarışmada puanlama hep tartışılacak çünkü yarışmacılar kendileri bunu itiraf ediyorlar. Verdikleri puanları kimi zaman canlı yayında neden verdiklerini açıkladıklarında jüri üyeleri ve sunucu da bunu beğenmediklerini ifade ediyorlar.

Tüm hafta hangi saç modelleri ve makyajlar yapıldı?

Haftanın ilk günü pazartesi 5 Ağustos Kuaförüm Sensin'de ” Assolist Saçı ve Makyajı” yapıldı ve Öncü ve Özlem ikilisi birinci oldu.

Salı günü ise Kuaförüm Sensin'de 6 Ağustos “ Kırmızı kıyafete uygun saç ve makyaj” yapıldı ve birincisi Habergecehatti.com farkı ile Mustafa ve Tunahan 17 puan alarak birinci oldular.

7 Ağustos çarşamba gününe geldiğimizde ise Kuaförüm Sensin'de ” Kıvırcık Saç ve Disko Makyajı” yapıldı birincisi ise 20 puan alan yine Öncü ve Özlem oldu.

Artık final gününe bir gün kala yani perşembe günü heyecan çok fazla ve Kuaförüm Sensin'de ” Asimetrik Saç Kesimi ve Mat Makyaj” uygulaması yapıldı ve 20 puan ile yine Öncü ve Özlem ikilisi bu hafta ambargo koydu birinciliklere.

Geldik haftanın final gününe evet bu hafta Kuaförüm Sensin'de 9 Ağustos cuma günü puanlaması ile haftanın birincisi ve elenen takımı belli oldu. Hep tahmin ettiğimiz gibi bu haftanın puan toplamında Öncü ve Özlen rekor bir puan topladı 105 puan alarak haftanın birincisi oldular. Tabii yine tahmin ettiğimiz gibi bu hafta yarışmaya yeni katılan Mira ve Sıla 55 puan toplayabildiler ve yarışmada ancak bir hafta kalabildiler. Mira ve Sıla yarışmaya veda etti. Kuaförüm Sensin youtube kanalı resmi embed kodu verdi ve videosunu paylaştı dilerseniz aşağıdan izleyebilirsiniz.


https://youtu.be/aeVPfEeWlpc

Yorum Gönder

0 Yorumlar