Kuaförüm Sensin Neden Yok yeni bölüm ne zaman?


Habergecehatti.com / Detay - Show TV'nin yaz sezonunda hafta içi her gün yayınladığı yarışma programı Kuaförüm Sensin yayın akışında yerini almadı. Gözde Kansu'nun sunduğu yarışma programı final mi yaptı bitecek mi soruları hayranlarını araştırmaya sevk etti.

Kuaför ve Makyözlerden kurulan takımların her gün kendilerine verilen konsepti en güzelini yaparak yüksek puan toplamaya çalıştıkları Kuaförüm Sensin 9 Ağustos 2019 Cuma günü hafta finali yapmıştı.


https://youtu.be/aeVPfEeWlpc
Takımlar her gün yeni konseptlerle modellerine saç ve makyaj yaparak günün birincisi olmaya çalıştıkları programda, izleyenler yarışmayı çok sıkı bir şekilde takip ediyorlar ama Kuaförüm Sensin yeni bölüm niçin yok? sorusu hayranlarını araştırmaya sevk etti sizler için habergecehatti.com olarak araştırdık ve bu soruların cevabını verdik.

KUAFÖRÜM SENSİN YENİ BÖLÜM NEDEN YOK?

Kuaförüm Sensin yeni bölüm ne zaman?
Kuaförüm Sensin yeni bölüm ne zaman?
Kuaförüm Sensin reytinglerde düşüş yaşamış ve bazı değişiklikler sonrasında hatırı sayılır bir reyting oranını yakalamıştı, yaz sezonunda izleyenlerin ilgi odağı oldu. Tüm rakiplerinin sezon finali yapmasından sonra çok rahat eden ve izlenme oranını yükselten Kuaförüm Sensin çok sevildi.

Kurban Bayramı olması nedeni ile Show Tv kanalı yarışmanın fazla takip edilmeyeceğini düşünmüş olmalı ki yayın akışında programa yer vermedi. Kuaförüm Sensin Kurban Bayramı haftası olduğu için ekrana gelmiyor

KUAFÖRÜM SENSİN YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

12 - 16 Ağustos bayram haftası sadece Kuaförüm Sensin Tekrarları ekranda olacak. Kuaförüm Sensin 19 Ağustos pazartesi günü yeni bölümü ile yine hayranları ile buluşacak.


Yorum Gönder

0 Yorumlar