Mucize Doktor dizisinin ilk tanıtımı FOX izleyicisiyle buluştu!


Habergecehatti.com / Detay - MF Yapımın FOX Tv için hazırladığı, Faruk Bayhan yapımcılığını üstlendiği, Yusuf Pirhasan yönetmen koltupunda oturduğu, Pınar Bulut ile Onur Koralp senaryosunu yazdığı “Mucize Doktor” dizisi için ilk tanıtımı FOX TV'den geldi.

DİZİNİN TANITIMI MERAK ETTİRDİ!

Mucize Doktor dizisi tanıtımı sosyal medyada üzerinde çok çabuk ilgi gördü, öyküsü ile duygusal bir yapım olduğunu izleyenlere gösterdi.

DİZİNİN ÇEKİMLERİ HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR!

Taşrada bir şehirde doğan ve babası tarafından evlatlıktan reddedildikten sonra yetimhanelerde büyüyen savant sendromlu deha Ali’nin, tıp fakültesini birincilikle bitirmesinin ardından, asistan cerrah olarak işe başladığı özel bir hastanede yaşadıklarını konu alan “Mucize Doktor”un çekimleri İstanbul’da devam ediyor.

Kaynak: FOX TV
Taner Ölmez dizinin başrol oyuncusu diğer oyuncuları ise Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran ile Reha Özcan çok sevilen ve başarılı oyuncuların bulunduğu “Mucize Doktor” dizisi, yeni sezonda Eylül ayı ile izleyenler ile FOX Tv'de buluşacak.


https://youtu.be/xLpNrVFQmsU

Yorum Gönder

0 Yorumlar