GELİNİM MUTFAKTA... Ezgi Kayınvalidesi Reyhan hanımın sözlerine dayanamadı

Ezgi Kayınvalidesi Reyhan hanımın sözlerine dayanamadı
Reyhan hanımın sözlerine dayanamadı
Habergecehatti.com / Detay - Gelinim Mutfakta yarışması Kanal D ekranında yine en çok izlenenler arasına girmeye devam ediyor. 4 Eylül 2019 tarihli 343. Bölümünde Ezgi ve kayınvalidesi çok sert bir tartışmaya imza attılar, gerginlik o kadar çok tırmandı ki gündem oldu. Kayınvalide Reyhan hanım gelinine öyle sözler söyledi ki artık Ezgi buna dayanamadı ve ağladı.

Yarışmacılara günün yemeği veriliyor ve yarışmacılar bu yemeği yapmaya başladıklarında daha önce olan görüntüler gösteriliyor. İşte olay burada çıktı gelini ile ilgili "sürüne sürüne gelecek" ifadelerini kullanan Reyhan hanım gelini Ezgi bu sözleri işitince, yaptığı yemeği bıraktı ve kayınvalide odasına gitti.

Ezgi,kayınvalidesi ile çok şiddetli bir tartışma içerisine girdi, duyduğu bu sözler ile ağlamaya başladı. Ezgi, kayınvalidesinden istediği cevabı alamadı ve mutfağa döndü yemeğini yapmaya devam etti. Ezgi bu olayı gün sonunda Fatih Ürek ile konuştu, Reyhan hanım bu gözyaşlarının aynı bir timsah gözyaşlarına benzediğini ileri sürdü.

Yorum Gönder

0 Yorumlar