Carlos Kameni… gözleri doldu!

Habergecehatti.com / Haber Detay –  Haber hakkında edindiğimiz bilgiye göre; Carlos Kameni, 3 yıl aradan sonra yine eski takımına geri döndü. Yuvama döndüm diyerek geçirdiği zor günleri dile getiren Kameni, neler yaşadığını anlattı.

Carlos Kameni, İspanya Malaga’da yaptığı konuşmasında şunları söyledi, “Şükürler olsun yuvama döndüm, yeniden halkımla bir aradayım. Açıkçası iki sene benim için çok kötü geçti. Çok zordu… Malaga’ya adımımı atar atmaz evimde hissettim ve samimiyetle söylüyorum bana verdiğiniz her şey için çok teşekkür ederim. Ölene kadar Malaga!

Bu iki yıl boyunca bu çok sevdiğim oyuna veda etmedim ve bunu bilerek beni kulüpten ayrılmaya zorladılar. Tutkuyla bağlı olduğum futboldan o iki sene boyunca keyif alamadım” dedi.

Yaptığı bu konuşmada çok duygusal anlar yaşayan Carlos Kameni, “Bu insanları, taraftarlarımı, çok özledim. Onlar bana ne kadar kötü günler geçirsem de içinde bulunduğum durumun olumlu tarafını arayıp, her zaman yaşadığım her şeyin değerini bilebilmeyi ve her sorunun çözülebileceğini öğretti” diyerek devam etti.

Fenerbahçe’ye 3 yıllık sözleşme imzalayan Kameni, sözleşme fesihlerini geri çevirmişti.

Kameni verdiği basın toplantısında “Türkiye’de futbol camiasındaki insanlar çok tuhaf. Beni görmek onları bu kadar mı mutsuz ediyor, gösterdikleri kadar kötü müyüm diye soruyordum kendime ancak hala oynamaya devam edecek gücüm var. Bunlar beni sadece güçlendirdi” dedi.

Ahmet Yayla

Habergece hatti'nin muhabiridir. Liseden mezun olduktan sonra haber alanında eğitim aldı ve muhabir, yapımcı olarak çalıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.