Hayatta Her Şey Var 20 Ocak 2020 Hande Kazanova

Habergecehatti.com / Haber Detay – Yeni haftaya girerken merak edenler için Hayatta Her Şey Var programı Nur Viral ile yine Beyaz Tv kanalında ekranda olacak. Hayatta Herşey var 20.01.2020 pazartesi burç yorumları ve haftanın enlerini Hande Kazanova verecek.

Nuray Sayarı Neden yok?

Hayranları bu sorunun cevabını merak ediyor. Bir iki haftadır Nuray Sayarı programa katılmıyor ve yerine Hande Kazanova programa katılıyor. Nuray Sayarı için ufak bir sağlık problemi yaşadığı bildirildi.

Geçen haftanın bölümüne buradan bakabilirsiniz.

20 Ocak 2020 Haftanın ritüeli

Hayatta Herşey var Hande Kazanova bugünkü bölüm haftanın ritüelini verecek. Haftanın ritüeli bugünkü bölüm Hande Kazanova tarafından verilecek.

20 Ocak 2020 Haftanın enleri

Hande Kazanova bugünkü bölüm haftanın enlerini neler beklediğini açıklıyor. 20 ocak 2020 Hande Kazanova Haftanın manşetleri neler vereceği detaylar arasında.

Hande Kazanova 20 ocak 2020 haftası Akrep, Aslan, Balık, Başak, Boğa, Kova, Koç, Oğlak, Terazi, Yay, Yengeç burç yorumlarını izlemek için haber sitemizden tekrar videosunu paylaşacağız takipte kalın.

Kaynak: Youtube

Ahmet Yayla

Habergece hatti'nin muhabiridir. Liseden mezun olduktan sonra haber alanında eğitim aldı ve muhabir, yapımcı olarak çalıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.