Unutulan Disney serisi: Nicolas Cage ile National Treasure 3 için yeni fırsat

Habergecehatti.com / Haber Detay – Disney, kendi arşivinden birçok popüler markayı sinemaya başarıyla geri getirdi veya son yıllarda orada genişletti. Ancak 2000’lerde iki filmle çok mevcut olan bir franchise, önümüzdeki on yıla sıçramamıştı: Nicolas Cage ile National Treasure 3 başrolde.

Bad Boys 3 senaristi National Treasure 3 Filmini yazıyor

Tapınak Şövalyeleri’nin mirası, üç yıl sonra yayınlanan Gizli Kitap’ın Mirası’nın devamı gibi 2004’te gişede ikna ediyordu . İlk kısım, dünya çapında 100 milyon dolarlık bütçeyle 347 milyon dolar hasılat elde etti. Devam filmi bu sonucu bile aştı: 457 milyon dolar, 130 milyon dolarlık bir bütçeyle geliyor.

Bununla birlikte, üçüncü bir kısım son yıllarda şaşırtıcı bir şekilde sessizleşti. Bununla birlikte, Variety aracılığıyla artık Disney’in franchise’ı hiçbir şekilde unutmadığı haberimiz var. Aksine , şu anda Bad Boys For Life ile sinemada temsil edilen ve aynı zamanda dizideki bir sonraki filmi yazması beklenen Chris Bremner , National Treasure 3 için senaryoyu üretmek için kiralandı .

Hala teatral bir albümden uzak olsak bile, bu çok uzun bir süre içinde projedeki en büyük adım. Mevcut National Treasure filmleri Jon Turteltaub tarafından yönetildi . Nicolas Cage, Diane Kruger , Harvey Keitel , Jon Voight , Justin Bartha ve Armando Riesco tekrar eden oyuncu kadrosunun bir parçasıydı. Ancak şu ana kadar aktörlerin geri dönüşü açıklanmadı.

Disney’in daha genç bir toplulukla yeni bir hedef gruba hitap etmek için National Treasure bayiliklerini yeniden başlatması da düşünülebilir. Ancak, kurulan ekip kesinlikle filmlerin büyük bir cazibesi, bu yüzden yeni bir oyunun şimdilik odada olmadığını umuyoruz. Gerekirse, Nicolas Cage ve Co. geri döndüğü sürece bir Disney + serisi de alacağız.

GOOGLE NEWS Abone Olun

Kaynak: Twitter

Ahmet Yayla

Habergece hatti'nin muhabiridir. Liseden mezun olduktan sonra haber alanında eğitim aldı ve muhabir, yapımcı olarak çalıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.