The Walking Dead: Negan’ın eleştirisi tam bir saçmalık

Habergecehatti.com / Haber Detay – The Walking Dead şu anda kış tatilinde, ama tabii ki bu serinin tamamen sessiz olduğu anlamına gelmiyor. Negan, bu hafta bir kez daha çekişme kemiği olduğunu kanıtladı: AMC program direktörü Sarah Barnett, Kurtarıcıların eski liderini serinin düşen kotaları için suçlu olarak adlandırdı .

Sezon 6’dan itibaren , Negan’ın acımasız ve karanlık hikayesinin , The Walking Dead’in birçok izleyicisini caydırdığı söyleniyor . Bununla birlikte, Barnett sütlü bir kız faturası hazırlar ve akış alanındaki önemli gelişmeleri ihmal eder. İstasyondan sorumlu olanların kısa görüşlü hesaplamaları ironik bir şekilde, hikayeyi hala canlı tutan figürü yıkmak zorunda.

The Walking Dead: Negan'ın eleştirisi tam bir saçmalık

The Walking Dead: Bir zombi serisindeki şiddet kimseyi şaşırtmıyor

The Walking Dead bir korku ya da zombi serisidir. Bu nedenle, Sezon 1’den beri şiddet ve / veya tiksinti dolu anlar beklemektedir . The Walking Dead izlemeye başlayan herkes genellikle türün alışkanlıklarına göre bir çocuk filmi izleyemeyeceğini bilir – bu zaten 5’ten fazla tam mevsimi gören ve sadece Negan’a rastlayan izleyiciler için daha doğrudur.

The Walking Dead: Negan'ın eleştirisi tam bir saçmalık

Tabii ki: Negan’ın dizideki ilk çıkışı radikal oldu ve aynı zamanda şiddetli bir uçurumda doluydu. The Walking Dead hayranlarının şiddet eylemi tarafından ertelenmesi tamamen çelişkili görünüyor. Mükemmel bir dünya senaryosu umut edenler bile en başından beri yanlış yerde. Sonuçta, günlük hayatta kalmanın tehlikede olduğu kıyamet sonrasıyız.

Negan The Walking Dead’in kralı

Aslında Negan, diziye kötü ihtiyaç duyduğu yeni ivme verdi. Hızlı sözleri ve genellikle ilgi çekici, bir şekilde büyüleyici doğası bile onu baştan beri özellikle büyüleyici bir kötü adam yaptı. Kurtarıcıların “insanlar kaynaktır” felsefesi temelinde The Walking Dead bize gözlemlenmesi ve uygulanması gereken yeni bir sosyal düzen de sundu.

Negan şu anda The Walking Dead’de kötü adamdan antihero’ya en iyi yolda ve henüz tahmin edilemez. Whisperer’ı istediği gibi manipüle eder ve şaşırtır. Dizinin ilk sezonlarında Jeffrey Dean Morgan’ın oyunculuğu ilk bakışta ince sayılmayabilir, ancak onun sayesinde Negan’ın “yeni keşfedilen” insanlığı her zaman karakterdeydi.

Kısacası: Negan hala The Walking Dead’i izlemenin en büyük nedeni ve AMC patronu Sarah Barnett’in diziyi hiç gördüğünden neredeyse şüpheliyim.

The Walking Dead

Her ne kadar The Walking Dead’in izleyen sayısının reddedilemese de, bunun nedenleri serinin kalitesi ile doğrulanamaz. Aksine, doğrusal televizyon bir süredir yayın hizmetlerinden gelen rekabet ile mücadele ediyor ve bu da The Walking Dead’e geri dönüyor.

Örneğin Almanya’da yeni The Walking Dead mevsimleri, Netflix’teki ABD prömiyerinden yaklaşık bir yıl sonra iniyor, birçok hayran sadece bölümleri izliyor. Diziler artık zorunlu bir canlı etkinlik değil ve bu da gerçek görüntüleme sayılarını güvenilir bir şekilde belirlemeyi otomatik olarak zorlaştırıyor . Buna , yasadışı indirme sayısındaki artış da eklendi . The Walking Dead için para ödemeyen herkes yine de çatlaklardan düşecek.

The Walking Dead: Negan'ın eleştirisi tam bir saçmalık

Akış çağında, düşen kotalar mutlaka daha az kişinin diziyi izlediği anlamına gelmez. seyirci toplu yalnızca dağılacaktır ve zor ölçmek ve hatta imkansız. AMC gibi yayıncılar için geliştirme birkaç nedenden dolayı sinir bozucu, ancak program direktörünün şaşırtıcı ifadelerini mazur görmüyor.

Tabii ki, The Walking Dead ile ilgili her şey mükemmel değil. Herhangi bir uzun ömürlü seri gibi, iniş ve çıkışlardan geçer. Şovmenlerin ve yazarların kararları her zaman sorgulanabilir. Ancak, kesinlikle sefalet için suçlamak değil: The Walking Dead hayatta tutan Negan.

GOOGLE NEWS Abone Olun

Kaynak: Twitter

Ahmet Yayla

Habergece hatti'nin muhabiridir. Liseden mezun olduktan sonra haber alanında eğitim aldı ve muhabir, yapımcı olarak çalıştı.

The Walking Dead: Negan’ın eleştirisi tam bir saçmalık” için 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.