Viking Sezon 6: Dünya Savaşı artık çok yakın

Dikkat, Vikinglere spoiler! Vikingler’de Lagertha’nın ölümünden sonra, yazarlar şimdi efsanevi Schildmaid olmadan 6. sezonu ilerletmenin zor göreviyle karşı karşıya. Onu ve Hvitserk’i çevreleyen trajedide, elbette, finalin muhtemelen en büyük çatışmasının hala devam edeceği unutulmamalıdır .

Biz bir süredir Ivar ve Oleg Kiev Rus izliyor, ama onlar orada kalmaz. Oleg’in ana hedefi İskandinavya’yı fethetmek , ancak şu ana kadar sözlerini harekete geçmedi. Half the Sky (orijinal adı: Valhalla Can Wait) başlıklı yeni Vikingler bölümü bize kararlı savaşa daha önemli bir adım getiriyor.

Vikingler Sezon 6: Oleg, Harald ve Björn için en büyük tehlikedir

Oleg ( Danila Kozlovsky ) bölgedeki koşullar hakkında daha fazla bilgi edinmek için İskandinavya’ya birlik göndereceğini açıkladı – Ivar’ın uzmanlığı onun için yeterli değil. Ayrıca bu bölümde, doğudan gelen saldırganların esir almadan bir Norveç köyüne baskın düzenlediklerini görüyoruz. Sadece bir adam hayatta kalır ve Kral Harald’a rapor verebilir.

Viking Sezon 6: Dünya Savaşı artık çok yakın

Bu bize 6. sezonun ilerleyen saatlerinde neler bekleyebileceğine dair bir tat veriyor. Harald ( Peter Franzén ) tüm ülkede yeni kral olarak etkileyici bir iktidar pozisyonundadır, ancak yeni Vikingler serisi, seçimleri manipüle ettikten sonra, sadece arkadaşlarının olmadığını ve Norveç’i daha da bölebileceğini gösteriyor .

Her şeyden önce, planlanan Björn ( Alexander Ludwig ) cinayeti megalomani ve zulme tanıklık ediyor – sonuçta, Ragnar’ın Olaf’ın debriyajlarından Harald’ı serbest bırakmak için sezonun başına koşan en büyük oğluydu. Björn ve Harald arasındaki gerginlikler çok kötü bir zamanda geliyor, çünkü şimdi Oleg’in ordusu şiddetle İskandinavya’ya giriyor.

Vikingler: Yakında finalde bir zirve olacak – Hvitserk ile?

Vikings orta sezon finalinden önce, bir teaser , Hvitserk’in ( Marco Ilsø ) da görünüşte rol oynadığı güçlü bir savaş önerdi . Björn şimdiki bölümde onu Kattegat’tan yasakladı , bu da dizideki hikayesinin henüz bitmediği anlamına gelmiyor .

Hvitserk’in tekrar taraf değiştirdiği ve Ivar’ın ( Alex Høgh Andersen ) tekrar katıldığı düşünülebilir . Bir sonraki savaş sırasında, Vikinglerin birçok önemli şahsının doğrudan buluşması bekleniyor ve sonunda evinde kemiksizleri tekrar göreceğiz.

Viking Sezon 6: Dünya Savaşı artık çok yakın

Şu anda, Oleg ve Ivar’ın sadece Cennetin Half bölümündeki gücün gösterilmesi nedeniyle değil, bir avantajı var gibi görünüyor . Björn ve Harald, Oleg’in tehlikeli birliklerine karşı durmak için bir araya gelmek zorunda kalacaklardı, ancak bu zor olabilir.

Vikings’teki merkezi çatışmaların 30 Ocak 2020’de nasıl gelişeceğini öğreneceğiz . Ardından bir sonraki bölüm Amazon Prime Video’da akış olarak sunulacak. Sezon 6. bölümden sonra seri mola veriyor.

GOOGLE NEWS Abone Olun

Kaynak: Twitter

Ahmet Yayla

Habergece hatti'nin muhabiridir. Liseden mezun olduktan sonra haber alanında eğitim aldı ve muhabir, yapımcı olarak çalıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.