Top Gun 2: Maverick fragmanında inanılmaz aksiyon sahneleri var

Habergecehatti.com / Haber Detay –  Super Bowl’un bir parçası olarak, Top Gun 2: Tom Cruise ile Maverick için yeni bir fragman çıktı – ve her şeyden önce bir şey vaat ediyor: inanılmaz aksiyon sahneleri.

Super Bowl, bu yıl aksiyon dolu römorklarla doluydu. Bu yüzden sadece Black Widow’a değil , Daniel Craig’in James Bond olarak son görevine de yeni bir bakış attık . Bu arada Paramount, Top Gun 2: Maverick’i yeni bir fragmanla piyasaya sürdü ve inanılmaz pilot eylemle rekabeti geçebildi.

Top Gun 2: Maverick fragmanında inanılmaz aksiyon sahneleri var

Oyuncunun üst kısmında Top Gun 2: Maverick’in yeni fragmanını izleyebilirsiniz. Ayrıca makalede videoyu sizin için tekrar ekledik.

Top Cruise 2 için yeni fragman: Tom Cruise ile Maverick

30 saniye uzunluğuyla yeni Top Gun 2 fragmanı şimdiye kadarki en kısa süredir, ancak yine de sunacak çok şeyi var. Her şeyden önce, elbette, Tom Cruise tarafından şekillendirilen Maverick’i çevreleyen ve devam filminin bir parçası olarak kendi geçmişiyle yüzleşecek olan dram var . Yeni nesil pilotların akıl hocası olarak, sonuçta Nick “Kaz” Bradshaw’ın oğluyla yüzleşmek zorunda.

Top Gun 2: Maverick fragmanında inanılmaz aksiyon sahneleri var

Bu beraberinde bir çatışma potansiyeli getirir ve heyecan verici bir devam için umut verir. Top Gun 2 için ikinci büyük argüman şüphesiz öfkeli aksiyon sahneleri . Mission: Impossible serisiyle Tom Cruise, son yıllarda çıtayı önemli ölçüde yükseltti. Tüm havacı eylemiyle Top Gun 2, sinemada bizi şaşırtmaya hazır görünüyor.

Top Gun 2: Maverick’te Tom Cruise’un yanı sıra Val Kilmer, Tom “Iceman” Kazansky olarak geri dönüyor. Oyuncular arasında Jennifer Connelly, Jon Hamm, Glen Powell, Lewis Pullman ve Ed Harris de bulunuyor. Filmin yönetmeni, Joseph Cruise ile şık bilim kurgu filmi Oblivion’da çalışmış olan Joseph Kosinski tarafından yönetildi.

GOOGLE NEWS Abone Olun

Kaynak: Twitter

Ahmet Yayla

Habergece hatti'nin muhabiridir. Liseden mezun olduktan sonra haber alanında eğitim aldı ve muhabir, yapımcı olarak çalıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.