Seda Akgül, Neler Oluyor Hayatta programından neden gönderildi anlattı!

Habergecehatti.com / Haber Detay – Neler Oluyor Hayatta programı uzun zamandır Kanal D ekranında devam ediyor.

Seda Akgül ile Hakan Ural magazine dair gündemde ne var ise izleyenler ile paylaşıyor, bu olaylara yaptıkları yorumlar ile değişik bakış açıları ortaya koyuyorlardı.

Cuma günü program ile ilişiği kesildi

Ama Seda Akgül için hiç hoş olmayan bir durum gerçekleşti ve geçen Cuma program ile ilişiğinin kalmadığı kendisine söylendi.

Neler Oluyor Hayatta programı ile alakalı Kanal D bir açıklama yaptı 3 Şubat Pazartesi itibariyle Nur Tuba Namlı Seda Akgül yerine programı sunacağı bildirildi.

Seda Akgül, Neler Oluyor Hayatta programından neden gönderildi anlattı!

Seda Akgül bir açıklama yaptı

Akgül bu yaşanan durum üzerine hayranlarını ve takipçilerini bilgilendirmek için sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yaptı:

“Neler Oluyor hayatta programından ayrılma nedenim, programın yapımcılığını üstlenen Bloom Medya’nın patronu Uygar Ataş’ın programı bırakması ve benim sözleşmemin o şirketle olmasıdır. Şu anda ne partnerim, ne de eski patronumla herhangi bir bağım veya dostluğum kalmamıştır. Keyfi sebeplerden ve kişisel hırslardan dolayı ekmek parası ile oynayabilen insanlardan uzak durmak lazımdır. Kötülüğümü isteyenlere en güzel cevap; TRT sınavı ile başlayan, 22 yıllık meslek hayatımda eğitimim, başarılarım, insan ilişkilerim, ekrana saygım ve tecrübemdir. Her şeyden önce beni kalplerinde ve evlerinde misafir eden izleyicilerim gelir. Bundan sonra eğitim, konuşma tarzı , tavır ve saygı kavramlarını bilen… Kendi tecrübe, bilgi ve insanlık anlayışıma yakın meslektaşlarımla ve işverenlerle çalışmak dileğiyle. Hepinizi seviyorum…

Ekmekle oynayanın, ekmeği olmaz… Bugüne kadar hep ayıpsız ayrılıklar yaşadım. Artık ayıpları olanlar düşünsün….Kanal D’yi tenzih ederim.. Daha özgür, mutlu, saygılı ve sevgili projelerde buluşmak dileğiyle….Dostunuzu dost ilan edin, arkanızdan kuyu kazanların dostunuz gibi görünmesine müsaade etmeyin. En büyük zararı onlar verir. Basit bir veda ile ayrılabileceğim, çok saygı duyduğum ve yıllarımı verdiğim kanaldan henüz orada 3 aydır iş yapmakta olan insanların başarısızlığını yine ben ödemek zorunda kaldım ilk kez hakkım helal değil.”

GOOGLE NEWS Abone Olun

Kaynak: İnstagram

Ahmet Yayla

Habergece hatti'nin muhabiridir. Liseden mezun olduktan sonra haber alanında eğitim aldı ve muhabir, yapımcı olarak çalıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.