Doya Doya Moda Ebru Ertan hangi dizide oynadı?

Habergecehatti.com / Haber Detay – Hayat Bilgisi dizisi hala daha akılarda ve dizi dünyasının unutulmazları arasına girmiş bir dizi bu dizide Uçankuş Yıldız karakterini oynayan Ebru Ertan, Doya Doya Moda yarışmasında ekranın karşısına çıktı.

TV8 Kanalında her geçen gün hayran kitlesini yükselten yarışma programı Doya Doya Moda’nın yeni hafta yarışmacısı Ebru Ertan oldu.

Ertan, yarışmaya katıldı ve bir çok kişi bir yerden hatırladığını düşünerek nereden hatırladıklarını öğrenmek için Google arama motorundan çok sayıda arama yaptı.

Ebru Ertan hangi dizilerde oynadı? sorusunu soranlara Uçankuş Yıldız karakteri Hayat Bilgisi dizisini hatırladılar.

Doya Doya Moda Ebru Ertan hangi dizide oynadı?
Doya Doya Moda Ebru Ertan

Bu dizi şimdilerde ayrı dizilerde rol alan çok ünlü kişilerini kadrosunda barındırmıştı. Hali hazırda bu dizi hayranları tarafından izlenmeye devam ediyor.

Ertan, Hayat Bilgisi dizisi ve Elif’in Günlüğü aynı zamanda Elif dizisinde rol aldı ve Ruffles reklam filminde de oynadı.

Doya Doya Moda Ebru Ertan hangi dizide oynadı?
Ebru Ertan hangi dizide oynadı

Ebru Ertan kimdir?

Ertan, ekran deneyimine uzun süre son vermiş ama kendisini sevenler yine onu ekranda görmekten mutlu oldular. 37 yaşın çanta ve tekstil ile alakalı butik işletiyor.

GOOGLE NEWS Abone Olun

Kaynak: İnstagram

Ahmet Yayla

Habergece hatti'nin muhabiridir. Liseden mezun olduktan sonra haber alanında eğitim aldı ve muhabir, yapımcı olarak çalıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.