Survivor 2020 Ünlüler ve Gönüllüler Kim? Belli Oldu mu? Kimler Var?

Habergecehatti.com / Haber Detay – Survivor 2020 Gönüllüler Takımı kimler kadro nasıl oluştu belli oldu. Youtube kanalında yayınlanan video ile artık Survivor çok daha değişik bir boyut kazandı.

Survivor 2020 Tv8 ekranlarında çok yakında hayranları ile buluşacak. “Acun Medya” tarafından yapılan en çok izlenen yarışma programı bu yeni sezonda rekorlar kırmaya hazırlanıyor.

Survivor 2020 Gönüllüler Takımı’nda Kimler Var?

Burak, Cemalcan, Ceyhun, Evrim, Fatma, Makbule, Meryem, Nisa, Sadık Ardahan, Tayun Erdoğan ve hemen hemen herkesin tanıdığı bir isim kendisini Yemekteyiz ve Master Şef yemek yarışmalarında da gösteren Yasin yer alıyor.

Survivor 2020 Ünlüler Takımı’nda Kimler Var?

Survivor 2020 Ünlüler Takımı nasıl oluştu birde ona bakalım. Şimdiye kadar bu takımın bazı isimleri biliniyordu ama artık tüm kadro belirlendi. İşte Survivor 2020 Ünlüler takımı aşağıda inceleyebilirsiniz;

Ersin Korkut, Uğur Pektaş, Aycan Yanaş, Derya Can, Parviz Abdullayev, Elif Gören, Barış Murat Yağcı, Şaziye İvegin Üner, Mert Öcal, Tuğba Melis Türk yer alıyor.

Ünlüler takımı bu şekilde oluştu. Survivor 2020 Ünlüler -Gönüllüler formatı ile hayranları karşısında olacak.

Survivor 2020 Ünlüler ve Gönüllüler Kim? Belli Oldu mu? Kimler Var?

Kaynak: Youtube

Ahmet Yayla

Habergece hatti'nin muhabiridir. Liseden mezun olduktan sonra haber alanında eğitim aldı ve muhabir, yapımcı olarak çalıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.