Hayalimdeki Gelinlik 2. Hafta |Hayalimdeki Gelinlik 10-14 Şubat Yarışmacıları kim?

Habergecehatti.com / Haber Detay – Hayalimdeki Gelinlik yarışması Star Tv kanalında hafta içi her gün ekrana gelmeye devam ediyor yarışmanın 2. hafta yarışmacıları merakla bekleniyor. Peki, Hayalimdeki Gelinlik 2. Hafta 10-14 Şubat yarışmacıları kimler? İşte detaylar…

Alican Aytekin’in sunduğu beş yarışmacı gelin adayının evlenecekleri gün giyecekleri gelinliği seçerek en yüksek puanı alma mücadelesini ekrana getiren Hayalimdeki Gelinlik yarışmasının 2. hafta heyecanı başladı. Yarışma ilgi ile takip ediliyor ve güzel bir izlenme oranı yakalamış olan Hayalimdeki Gelinlik yarışmasının 2. Hafta yarışmacıları da merakla araştırılıyor.

Hayalimdeki Gelinlik 10-14 Şubat yarışmacıları kimdir?

Hayalimdeki Gelinlik yarışmasının 1. haftasında, Berfin Erdoğan, İlayda Toka, Meyra Nazlı Kaya, Aslıhan Toruk ve Aslı Karataş yarışmacı olmuşlardı. Bu haftanın yarışmacıları ise henüz açıklanmadı bilgiler geldikten sonra haberimizde yer alacak.

Cemre Kılıç
İrem Erden
Seray Ulukaya
Arzu Ay
Nurgül Beren Dinç

Beş yarışmacı gelin adayının kıyasıya mücadelesi

Enerjisi ve samimiyeti ile herkesin beğenisini kazanan sempatik sunucu Alican Aytekin eşliğinde her hafta 5 gelin adayı hayallerindeki gelinliğe kavuşmak için birbiriyle yarışacak. Ama sadece en güzel gelinliği seçmeleri yeterli olmayacak. Onlara hem alışverişte hem de podyumda Anne ve kayınvalideleri de eşlik edecek. Gelin adayları takım olarak hem rakipleri hem de moda uzmanı Hakan Öztürk tarafından puanlanacak. En yüksek puanı alan genç kızımız haftanın finalinde hem hayalindeki gelinliğin hem de sürpriz hediyelerin sahibi olacak. Eğlencenin, duygusal anların ve rekabetin eksik olmayacağı program Hayalimdeki Gelinlik 3 Şubat Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün saat 10:45′ de Star’da!

Bu yarışma hakkında tüm bilgilere resmi internet sayfası >>> www.startv.com.tr/program/hayalimdeki-gelinlik/
Hayalimdeki Gelinlik 2. Hafta |Hayalimdeki Gelinlik 10-14 Şubat Yarışmacıları kim?

Kaynak: TWİTTER

Ahmet Yayla

Habergece hatti'nin muhabiridir. Liseden mezun olduktan sonra haber alanında eğitim aldı ve muhabir, yapımcı olarak çalıştı.

Hayalimdeki Gelinlik 2. Hafta |Hayalimdeki Gelinlik 10-14 Şubat Yarışmacıları kim?” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.