Top Gun 2: Maverick hakkında tüm bilgiler

Top Gun 2: Maverick hakkında tüm bilgiler

Habergecehatti.com / Haber Detay – Top Gun 2: Maverick, Süperstar Tom Cruise ile aksiyon devam filmi hakkında bilmeniz gereken her şeyi önceden öğreneceksiniz.

Havacı filmi Top Gun – Ne ölümden ne de şeytan 1986’da serbest bırakıldığından korkuyorlar , bu yüzden zaten 34 yaşında. Ancak Tom Cruise, pilot Pete “Maverick” Mitchell olarak tekrar kalkış yapmasını engellemiyor. Gelecek Temmuz, Sequel Top Gun 2: Maverick sonunda sinemalarda bizi bekliyor .

Orijinali yöneten Tony Scott’ın ölümünden sonra yeni bir yönetmen bulunmalıydı. Sonunda, seçim Christopher McQuarrie gibi uzmanların yanı sıra senaryo üzerinde çalışan Joseph Kosinski’ye düştü . Sürekli güncellenen bu makalede hazırlık için önemli olan her şeyi not ediyoruz.

Top Gun 2: Maverick with Tom Cruise ne hakkında?

Top Gun 2, ilk filmden birkaç yıl sonra başlar. Kahraman Maverick yeni nesil pilotlar için bir mentor olarak hareket eder ve kendi geçmişiyle yüzleşir. Diğer şeylerin yanı sıra, Nick “Kaz” Bradshaw’ın oğluyla yüzleşmek zorunda . Kaz, Top Gun’da bir görevde öldürülen Maverick’in iyi bir arkadaşıydı.

Tom Cruise ve Jennifer Connelly ile Top Gun 2
Tom Cruise ve Jennifer Connelly ile Top Gun 2

Bu yüzden devam filmi çatışma için bir potansiyel vaat ediyor , ancak film de öfkeli aksiyon anlarından kısa olmamalı. Sahnede sahneleri çekmekle tanınan başrol oyuncusu Cruise, kişisel olarak setteki kokpitte oturacağını duyurdu . Ancak sivillerin askeri jetler uçmasına izin verilmediğinden, bu sefer heyecanlarını azaltmak zorunda kaldı.

Top Gun 2: Maverick’te hangi aktörler var?

Tom Cruise’a ek olarak, film devamında bir başka önemli geri dönen var. Val Kilmer’i Tom “Iceman” Kazansky olarak sabırsızlıkla bekleyebiliriz – ilk bölümde Mavericks karakteri havada büyük bir rekabetti.

Gemide yeni olan Goose oğlu Bradley “Horoz” Bradshaw’ı canlandıran Miles Teller (Whiplash) . İle Jon Hamm (Mad Men), Ed Harris (Truman Show), Glen Powell (Gizli Rakamlar) ve Jennifer Connelly (Requiem for a Dream) kameranın daha yüksek kalibreli ön idi.

Phoenix olarak Monica Barbaro
Jay Ellis
Danny Ramirez
Bob rolünde Lewis Pullman

Top Gun 2: Maverick için fragman ve görüntüler

Bu arada, Top Gun 2 için bazı tanıtım malzemeleri zaten yayınlandı. döner gelen ilk görüntü çok şey oldu çünkü geç Mayıs 2018 Twitter Tom Cruise’un anlattı. Devam filminin en yeni pilotları, en son resimleri bize ayrı ayrı sunar.

Top Gun 2 Miles Teller Bradley Bradshaw'ı oynuyor
Top Gun 2 Miles Teller Bradley Bradshaw’ı oynuyor

Maverick ilk treyler 2019 yazında ortaya çıktı ve zaten muhteşem pilotunu Eylem ima etti. Bir ek önizleme beklentisiyle için Super Bowl’da 2020 yılında hevesli daha yakıt. Ayrı ayrı nefes kesen uçuş sahnelerinin yaratıldığını gösteren bir klip var .

Top Gun 2: Maverick sinemada ne zaman başlar?

Paramount’un Top Gun 2: Maverick 16 Temmuz 2020’de yayınlanacak . Üretim ülkesi olan ABD’de, hevesle beklenen devam filmi 26 Haziran 2020’de havada bile yükseliyor.

Hayalimdeki Gelinlik Yarışmacıları 2. Hafta |(10-14 Şubat) Yarışmacıları kim?

Kaynak: TWİTTER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.