Marvel Sürprizi: Venom Studio’nun Gizli Filmi Açıklandı

Habergecehatti.com / Haber Detay – Venom 2 ertelenecek mi? Yoksa Sony gizli bir Marvel filmi mi planlıyor? Yeni bir başlangıç ​​tarihi her ikisini de gösterebilir. Ayrıntıları buradan okuyun.

2021’de Sony’nin hala isimsiz bir Marvel filmi çıkacak. Bu, Venom, Spider-Man ve Morbius’un arkasındaki stüdyo için yeni bir başlangıç ​​tarihinin açıklanmasından sonra geliyor. Ancak hangi film olduğu bizim yorumumuza bağlıdır. Tom Hardy ile Venom 2’nin lansman tarihi mi yoksa başka bir proje mi?

Sinemada yeni Marvel filmi: çıkış tarihi Venom 2 için olabilir

Özellikle, 8 Ekim 2021 . Mesaj, Jeff Bock’un gişe mesajları ve lansman tarihleri ​​konusunda uzmanlaşmış Twitter hesabı Katılımcı İlişkileri’ne geri dönüyor. İşte tweet:

Sony’nin ağı büyümeye devam ediyor. UNTITLED SONY / MARVEL filmi şimdi 8 Ekim 2021’de çıkıyor.

twitter.com/ERCboxoffice

Ancak Ekim 2021 için hangi film uygundur? Bu Venom 2’nin çıkış tarihi mi? Playlist’in belirttiği gibi ayın kendisi bunu gösteriyor . Tom Brock ile Eddie Brock’un Ekim 2018’de başladığı ilk antihero macerası. Başlangıç ​​dönemi ile tekrarlanan başarı için koşullar yapmak tutarlı olacaktır.

Ekim 2021, Venom 2’nin daha önce düşünülenden çok daha geç geleceği anlamına da gelecek. Şimdiye kadar, yönetmen devamıdır Andy Serkis için yani 2 Ekim 2020 planlanmış. Serkis’e göre, film zaten yapım aşamasında. karşılaştırıldığında Dijital Spy Mowgli ait Gollum icracısı ve direktörü – orman Legend:

40 gündür çekim yapıyoruz ve bu gerçekten heyecan verici.

Dijital Spy Mowgli ait Gollum icracısı ve direktörü – orman Legend

Venom 2 mevcut rotasyon başlangıç tarihinden bir yer değiştirmeye karşı savunuyor. Bunun yerine hangi Sony Marvel filmi kullanılabilir ? Tom Holland ile Spider-Man 3 de değil. Temmuz 2021’de başlıyor.

Sony’nin Marvel evreni: hala hangi filmler gelecek?

Venom 2 değilse, Sony’nin Ekim 2021 için boru hattında bir dizi başka Marvel projesi var . Bunun temeli, Sony’nin Spider-Man çizgi romanlarından Marvel karakterleri için lisans haklarıdır .

Bunlar, Sony’nin teatral sürümüyle gelecek olan Marvel filmleri:

Morbius – tiyatro sürümü: 30 Temmuz 2020
Venom 2 – Tiyatro sürümü: 2 Ekim 2020
Spider-Man 3 çıkış tarihi: 15 Temmuz 2021
Örümcek Adam: Örümcek Ayet 2’ye – Yayın tarihi: 8 Nisan 2022

Sony’nin şu Marvel filmleri geliştirilme aşamasındadır :

Madam Web
Uğursuz Altı
Başlıksız Silver Sable Movie
Başlıksız Black Cat Movie
ipek
Avcı Kraven
büyük ikramiye

Morbius’un yeni bir Marvel film evrenine nasıl ima ettiğine dair zaten spekülasyon yaptık ve bahsi geçen projeler onun içinde nasıl bir rol oynayabilir. Ancak Sony, Jared Leto ile Morbius 2’yi zaten hedefliyor olabilir.

Her durumda, Sony’nin planı 2020’den itibaren yılda iki film vaat ediyor, bu nedenle çizgi roman hayranları, Disney MCU projeleri dahil edilirse, sadece 2021’de toplam 5 Marvel filmi görecekler.

Marvel Sürprizi: Venom Studio'nun Gizli Filmi Açıklandı

Kaynak: Twitter

Ahmet Yayla

Habergece hatti'nin muhabiridir. Liseden mezun olduktan sonra haber alanında eğitim aldı ve muhabir, yapımcı olarak çalıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.