Arda’nın Mutfağı Kanal D

Habergecehatti.com / Haber Detay – Ekranların en sevilen şeflerinden biri olan Arda Türkmen, Kanal Ekranında hazırlayıp sunduğu Arda’nın Mutfağı programı ile her hafta cumartesi hayranları ile oluyor. Şimdiden Arda Türkmen, programında hangi tarifleri vereceğini merak edenler araştırmaya başladı. Peki, bu hafta Arda Türkmen, hangi tarifleri verecek? İşte tüm detaylar haberimizde…

Arda’nın Mutfağı 29 Şubat 2020 cumartesi

Arda’nın Mutfağı 57. Bölüm hangi tarifleri verecek şimdiden merak ediliyor! İşte Arda Türkmen 29 şubat Yoğurtlu Sultan Kebabı, Yeşil Fırın Mücver ile Yeşil Çaylı ve Baharatlı Puding ile hayranlarını karşılayacak.

Arda’nın Mutfağı 22 Şubat 2020 Cumartesi

Arda’nın Mutfağı 56. Bölüm Fragmanı yayınlandı! Arda Türkmen kanal D ekranında bakın hangi tarifleri veriyor; Patatesli Gözleme, Çerkez Tavuğu ve Tahinli Susamlı Kurabiye tarifleri ile ekranda. Arda’nın Mutfağı cumartesi saat 13.00’de Kanal D’de.

Arda Türkmen ilk olarak Çerkez Tavuğu yapacak.

Türkmen, Daha Sonra ise her zaman çok sevilerek yenilen Patatesli Gözleme yapıyor.

İşte en son olarak kurabiye sevenleri memnun edecek Tahinli Susamlı Kurabiye tarifi ile programı bitirecek. Programı canlı izlemek isterseniz en aşağıda Kanal D kaynak linki mevcut inceleyebilirsiniz.

Hayalimdeki Gelinlik Star TV

Kaynak: Kanal D

Ahmet Yayla

Habergece hatti'nin muhabiridir. Liseden mezun olduktan sonra haber alanında eğitim aldı ve muhabir, yapımcı olarak çalıştı.

Arda’nın Mutfağı Kanal D” için 2 yorum

 • 22 Şubat 2020 tarihinde, saat 19:47
  Permalink

  Süper içerik yüksek kalite aynen böyle devam edin 🙂

  Yanıtla
  • 22 Şubat 2020 tarihinde, saat 21:17
   Permalink

   Teşekkürler affili

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.