Beyaz TV Hayatta Herşey Var Nuray Sayarı

Nur Viral‘in sunduğu Hayatta Her Şey Var programı 24 Şubat 2020 Pazartesi günü Stüdyo konuğu her zaman olduğu gibi Nuray Sayarı oluyor.

Beyaz TV Hayatta Herşey Var Nuray Sayarı bugün izle! Nuray Sayarı’nın haftalık burç yorumları, haftanın enleri ve ritüeli ile devam ediyor. Ayrıca Uzman Astrolog Nuray Sayarı bu hafta burçları neler bekliyor yorumluyor.

Hayatta Herşey Var 24 Şubat izle! Başarılı sunucu Nur Viral’in hafta içi her gün Beyaz TV ekranlarında sunduğu Hayatta Herşey Var programında haftalık burç yorumları merakla arama motorlarından araştırılmaya devam ediliyor. Viral, programına her gün bir uzman konuk alıyor pazartesi günleri ise Nuray Sayarı haftalık burç yorumları yaptığı gün. Programı izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte, Hayatta Herşey Var 24 Şubat canlı izle! Haftalık burç yorumları! Detaylar haberimizde…

Nur Viral’in sunduğu ‘Hayatta Herşey Var Nuray Sayarı Haftalık Burç yorumları ile ekranda olacak! Nur Viral bugün Nuray Sayarı haftalık burç yorumları Akrep, Aslan, Balık, Başak, Boğa, Kova, Koç, Oğlak, Terazi, Yay, Yengeç burç yorumlarını verecek. ‘ Hayatta Herşey Var’ Pazartesi 11.00’de Beyaz TV’de!

Geçen haftanın yorumları videosu yeni video güncellenecektir… 24.02.2020 güncelleme olmuştur.

Ahmet Yayla

Habergece hatti'nin muhabiridir. Liseden mezun olduktan sonra haber alanında eğitim aldı ve muhabir, yapımcı olarak çalıştı.

Beyaz TV Hayatta Herşey Var Nuray Sayarı” için 2 yorum

  • 23 Şubat 2020 tarihinde, saat 21:33
    Permalink

    Yarın 24 şubat süper burç yorumları bekliyorum

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.