Fahriye Evcen’in zayıflama sırrı ortaya çıktı!

HaberGeceHatti.com / Detay – 2019 yılında Karan’ı dünyaya getiren Fahriye Evcen fazla kilolarından dolayı sıkıntı yaşıyordu. Hatta bu konu hakkında çok eleştiri almıştır. 2020 yılının başlarında ise verdiği kilolar ile dikkatleri üzerine çekti.

Hayranlarının her haliyle kendisini beğendiğini her defasında dile getirmesine rağmen, Doğum sonrası kilolarından kurtulmak için çok büyük bir mücadeleye bir girdi.

Takvim gazetesinden aldığımız bilgiye göre; Evcen oğlunu emzirdiği için fazla kilolarını vermek için diyet yapmayı istememişti. Ancak bulgur yiyerek ve bu bol su içerek kilolarından kurtulmayı Başaran Evcen yavaş yavaş kilo verdiğini gösteriyor.

Yapmış olduğu bu tercihte ailesinin etkili olması dikkat çekiyor. Bu yöntem ile yavaş yavaş kilo verdi bu sayede oğlu için olumsuz bir durum ortaya çıkmadı.

Evcen ara öğünlerde ise kuru meyve, hurma ve hoşaf gibi ürünleri tüketerek fazla kilolarından Kurtulmuş oldu.

Aynı zamanda bebeğini de emzirmeye devam eden oyuncu bol bol yürüyüş yaparak sporu da bırakmadı. Özellikle tuz, un ve şekerden uzak durmaya çalıştı.

Ahmet Yayla

Habergece hatti'nin muhabiridir. Liseden mezun olduktan sonra haber alanında eğitim aldı ve muhabir, yapımcı olarak çalıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.