Kalk Gidelim dizisinden rekor geliyor!

HaberGeceHatti.com / Detay – TRT 1 ekranında yayınlanan Kalk Gidelim dizisi yayın gününde, Çok güçlü rakipleri olmasına rağmen reyting yarışında iyi gidiyor.

Zümrüdü Anka ve Afili Aşk dizileri gibi beğenilerek izlenen yapımların içinde kendisine yer bulabiliyor. 3. sezonu ile ekranda olan Kalk Gidelim dizisi başarısını devam ettiriyor.

29 Şubat Pazar günü ekrana gelecek olan, Kalk Gidelim dizisi bir rekora imza atacak. 100. bölümü ile ekrana gelecek olan dizi her diziye nasip olmayan bir başarıyı oyuncu kadrosunun gayretiyle yakalamış oldu.

Ufuk Özkan, Mehtap Bayri, Erkan Sever, Emin Gürsoy, Ayça Varlıer ve Hayrettin Gibi çok başarılı olmuş oyuncuları kadrosunda bulunduran Kalk gidelim dizisi. Manisa çekimleri ile de izleyenleri memnun ediyor.

100. bölümü ekrana gelecek olan dizinin hayranları daha şimdiden bu dizi için 200. bölümünü bile görmek istedikleri manasındaki yorumlarını sosyal medya hesaplarından paylaşıyor.

İşte başarılı dizi Kalk Gidelim 100. bölüm ikinci fragmanı aşağıdadır inceleyebilirsiniz;

Ahmet Yayla

Habergece hatti'nin muhabiridir. Liseden mezun olduktan sonra haber alanında eğitim aldı ve muhabir, yapımcı olarak çalıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.