Gelinim Mutfakta 26 Şubat 2020 Puan Durumu

Gelinim mutfakta Kanal D ekranında yerini Aldı. Aynı zamanda Türkiye’de en çok hayranı bulunan yarışma programının en başında Gelinim Mutfakta geliyor.

Sunucusu Fatih Ürek program da çok Eğlenceli dakikalar geçirmeye yardımcı olurken zaman zamanla stresli anlar yaşamınıyoru. Tabii ki lezzetli yemeklerde hazırlanıyor. Elif, Özüm, Özlem ve Ezgi Yarışmacı olarak ellerinden gelen koliyi yapmaya çalışıyorlar günün sonunda da 1. olmak için mücadele ediyorlar. Peki Gelinim mutfakta 26 şubat Puan durumu kim birinci oldu, ödülü kim kazandı detaylar haberimizde.

Gelinim Mutfakta 26 Şubat Çarşamba kim birinci oldu?

Yarışmada 4 gelin ve kaynana birbirleriyle kıyasıya mücadele ediyor. Gelinim mutfakta’da 1. olabilmek için kıyasıya mücadele eden yarışmacıların kimler olduğu da merakla bekleniyor ve araştırıyor. Tabii ki yarışmanın Hayranlarının çok olmasından dolayı herkes kendi sevdiği yarışmacının birinci olmasını istiyor. Ama günü sadece bir yarışmacı birinci olarak tamamlıyor. İşte haberimizde günün birincisi ve detayları sizlere veriyoruz.

Gelinim Mutfakta 26 Şubat Çarşamba Puanlama Sonuçları

Ezgi : 21 + 14 = 35
Elif : 26 + 14 = 40
Özlem : 24 + 12 = 36
Özüm : 27 + 8 = 35

26 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ELİF ve EZGİ oldu.
Gelinim Mutfakta 26 Şubat Çeyrek Altını Alan Kim ELİF aldı.
26 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu ÖZÜM oldu.

Ahmet Yayla

Habergece hatti'nin muhabiridir. Liseden mezun olduktan sonra haber alanında eğitim aldı ve muhabir, yapımcı olarak çalıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.