Acun Ilıcalı’nın spor kanalı projesi!

HaberGeceHatti.Com / Haber Detay – Acun Ilıcalı TV8 Sports isminde bir Kanal Projesi olduğu sosyal medya üzerinde dolaşan iddialardan bir tanesi. Acun Ilıcalı, futbolu çok sevdiğinden dolayı TV8 kanalında spor mücadelelerine yer vermesi bu iddiaları oluşturuyor. Acun Ilıcalı devamlı futbol maçlarına giden bir kişi. Bu nedenle Ilıcalı’nın böyle bir TV kanalı açma hayali olduğu yazılan haberler arasında.

Ancak bu haberler ile ilgili aynı zamanda iddialarla ilgili hiçbir kesin bir bilgi açıklama bulunmamakta. Acun Ilıcalı böyle bir açıklama yapmadı sadece bir İddia olduğu görünüyor. Bu konu ile ilgili herhangi bir açıklama yok. Ancak yakın zamanda bir açıklama yapılacağını düşünüyoruz.

Ahmet Yayla

Habergece hatti'nin muhabiridir. Liseden mezun olduktan sonra haber alanında eğitim aldı ve muhabir, yapımcı olarak çalıştı.

Acun Ilıcalı’nın spor kanalı projesi!” için 2 yorum

 • 1 Mart 2020 tarihinde, saat 12:41
  Permalink

  Merhabalar

  Lütfen konularımızı copy-paste yapmayınız! Rica ediyoruz.

  Yanıtla
  • 1 Mart 2020 tarihinde, saat 16:12
   Permalink

   Diziviki konularınızı copy-paste değil sadece içeriğini farklı olarak haberleştiriyoruz. Bire bir aynı içerik değil bakarsanız.Mesela Haberport sitesi de bu konuyu haber yapıyor ve sizin içerik ile alakalı yer var mı bir bakın tai ki bir haber olurken bazı kelimeler aynı olur TV8 sports kelimesini başaka yazamayız değil mi?

   Haberport sitesine de aynı bu şekilde uyarı yaptınız mı? Merak ediyorum.

   Mesela bizim yazdığımız haberin bu bölümünü google de bir aratın bakalım sizin site çıkıyor mu? Eğer çıkıyor ise tamam o zaman sizin dediğiniz doğru.

   TV8 kanalının patronu Acun Ilıcalı spor kanalı projesi olduğu hakkında sosyal medyada dolaşan haberler var. TV8 sports’u açacağı yönündeki iddialar devam ediyor. Acun Ilıcalı’nın futbola önem veren bir kişi olması ve sporu sevdiği için bu iddialar ortaya atılıyor. TV8 kanalında birçok kez ekrana futbol maçı getirmiştir. Ilıcalı futbol maçlarına da devamlı surette giden bir kişi bu nedenle bir futbol kanalı açacağı yönünde iddialar yazılıyor.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.