Güldür Güldür Show 28 Şubat yeni bölüm neden yok

HaberGeceHatti.Com / Haber Detay – Güldür Güldür Show programı Show TV ekranlarında her hafta Cuma günü Yayınlanıyor. 28 Şubat 2020 Cuma günü Güldür Güldür Show yok mu? Bu sorunun cevabını hayranları şimdiden araştırmaya başladı. Yeni bölüm detayları haberimizde yer almaktadır.

28 Şubat Güldür Güldür Show neden yayınlanmadı?

Show TV kanalının ilgi ile izlenen reyting rekortmeni programı Güldür Güldür Show’un bu hafta yayın akışında yeni bölümünü olmayacağı açıklandı! 28 Şubat akşamı ekrana gelmesi beklenen programın yayınlanmayacağı açıklandı.Yeni sezonu ile çok başarılı geniş bir oyuncu kadrosu ile ekrana gelen Güldür Güldür Show çok beğeni kazanmıştı programın kadrosunda Emre Altuğ, Açelya Topaloğlu, Aylin Kontente, Evrim Akın, Çağlar Çorumlu ve Sinan Çalışkanoğlu gibi çok başarılı oyuncular var.

Bu hafta Güldür Güldür Show programı hayranlarına üzücü bir haber var. Programın bir hafta sonra ekranda olacağı açıklandı. 28 Şubat Güldür Güldür Show neden tekrarı yayınlanıyor araştırmasını hayranları yapıyor.

Güldür Güldür Show yeni bölümü ne zaman?

6 Mart cuma akşamı Show TV’de Güldür Güldür Show yeni bölümü ile ekranda olacak. Ancak bu hafta yayınlanmaması izleyicilerden tepki gördü.

Ahmet Yayla

Habergece hatti'nin muhabiridir. Liseden mezun olduktan sonra haber alanında eğitim aldı ve muhabir, yapımcı olarak çalıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.