Facebook,Twitter,Youtube ve Instagram 28 Şubat 2020 neden açılmıyor?

Türkiye genelinde Facebook,Twitter ve Instagram gibi sosyal medya platformları açılmıyor. Henüz daha neden olduğu hakkında bir bilgi verilmedi, kullanıcılar bunu merak ediyor. Sosyal Medya Platformları çöktü mü? ne zaman açılacak?

Ekşi Sözlük sitesi girişi yapmak isteyen kullanıcılar burada aynı sorunu yaşıyorlar. Tüm bu sitelerde sorun var ve giriş yapılamıyor nedeni ise açıklanmadı.

Peki, Facebook,Twitter ve Instagram Ne zaman açılacak? Türk Telekom bu 3 platforma internet dahil olmak üzere engelleme getirdiği gelen bilgiler arasında. İnternette oluşan yayın kirliliğinin önüne bu şekilde geçtiklerini bildirdiler.

28 Şubat 2020 Youtube Neden Açılmıyor? Aynı şekilde bu platforma da giriş engelli, diğerlerinde olduğu gibi. Şimdilik geçici olan bu engelleme gerçek olmayan haber ve resimleri engellemek için yapılıyor.

İNTERNET NEDEN YAVAŞLADI SORUN MU VAR? İnternet bağlantılarında da bu şekilde yaşanan bir sorun bulunuyor. Bunun da sebebi hakkında henüz bir bilgi gelmedi..

Whatsapp ve WhatsApp Web erişimi sıkıntılı giriş olmuyor.

Ahmet Yayla

Habergece hatti'nin muhabiridir. Liseden mezun olduktan sonra haber alanında eğitim aldı ve muhabir, yapımcı olarak çalıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.