Koronavirüs nedeniyle yeni Bond filmi ertelendi!

Bond fan sitesi bir bildiri yayınladı, James Bond 007 başlama tarihi ileri bir tarihe ertelendi. Bunun nedeni koronavirüs ve enfeksiyon korkusu.

As The Hollywood Reporter daha önce bir tarih vermişti. Bond filmi ile Daniel Craig bu tarihi iptal etti. Ama bu filmlerin yeni tarihi belli oldu.

007 James Bond – Coronavirüs nedeniyle Kasım’da başlayacak

Hollywood Reporter’ın bildirdiği Bond filminin çıkış tarihi Nisan’dan Kasım’a ertelendi . Film, 12 Kasım 2020’de İngiltere’de ve 25 Kasım 2020’de ABD’de gösterilecek.

James Bond 007 – Daniel Craig

Alınan bu kararın nedeni olarak ise, Çin’deki sinemaların ve Güney Kore, İtalya ve Japonya’daki birçok sinema şimdilerde kapalı. Buda çok büyük maddi zarara neden oluyor.

No Time To Die, Coronavirüs nedeniyle bu şekilde bir değişim olmuş ve gişe rekorları kıran bir film. Ancak, bu şimdilik yeterli değil. Hatta Disney en kısa sürede bu filmleri yayınlamak isteyecek. Mulan -Realfilm tiyatral yayın erteleme konusunu dikkate alıyor.

Ahmet Yayla

Habergece hatti'nin muhabiridir. Liseden mezun olduktan sonra haber alanında eğitim aldı ve muhabir, yapımcı olarak çalıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.