Hizmetçiler dizisi oyuncu kadrosu kim kimdir?

HaberGeceHatti.Com / Detay – Meksika’da “Ellas son La Alegria Del Hogar” ismi ile bilinen ve reyting rekortmeni olan dram-entrika türü olan dizi; “Hizmetçiler” ismi ile Kanal D kanalında izleyenler ile buluşacak.

Fabrika Yapım bu diziyi üstlendi, Hizmetçiler dizisi başrolleri Deniz Baysal Yurtcu, Algı Eke, Selen Domaç, Aleyna Solaker, Yiğit Kirazcı ve Seçkin Özdemir gibi çok önemli hayran kitlesine sahip olan başarılı oyuncular var. Peki, Herkesin merak ile beklediği Hizmetçiler dizisi oyuncuları kim kimdir?

İşte o süper oyuncu kadrosu ve söyledikleri;

Hizmetçiler dizisi Ela Kim? Gerçek İsmi Ne?

Deniz Baysal Yurtçu - Ela Sönmez

Hizmetçiler dizisi Deniz Baysal Yurtçu – Ela Sönmez ; “Benim küçük, kendi halinde sıradan bir hayatım vardı. Zengin bir ailenin yanında hizmetçi olacağım aklımın ucundan bile geçmezdi. Hayat bazen bize seçim yapma şansı vermez. Ben de aradığım cevaplara ulaşmak için ne gerekiyorsa onu yaptım. O cevaplar da beni yeni sorulara, yeni bilinmezlere sürükledi.”

Hizmetçiler dizisi Atiye Kim? Gerçek İsmi Ne?

Hizmetçiler dizisi Algı Eke – Atiye Kulaksız ; “Çok şükür diyorum her gün. Hiç de gocunmuyorum hizmetçi olduğum için. Ne gocunacağım. Aç değilim açıkta değilim. Bir de kocam var… Dalyan gibi. Tek bir eksiğim var şu kucağımda tutacağım bir bebe… Onu da nasip ederse valla dünyada benden mutlusu olmaz.”

Hizmetçiler dizisi Hacer Kim? Gerçek İsmi Ne?

Hizmetçiler dizisi Selen Domaç – Hacer Tuna ; “Belkıs Sipahioğlu’ların evine gelene kadar çocuktum aslında. Asıl hizmetçileri annemdi. Sonra annem bir bez tutturdu elime, tozları aldım. Sonra bir kova verdiler yerleri sildim. O kapıdan çocukluğumu dışarıda bırakarak girdim. Önce beslemeleri sonra hizmetçileri oldum”

Hizmetçiler dizisi Çiçek Kim? Gerçek İsmi Ne?

Hizmetçiler dizisi Aleyna Solaker – Çiçek Tuna ; “Bir farkım yok sizden. Ben de pek çoğunuz gibi sevmediğim bir işte çalışıyorum. Siz bir plazada çalışıyorsunuz ben bir evde. Aslında aynı işi yapıyoruz. Hepimiz birilerinin hizmetçileriyiz. Benim hayatımda bir de aşk var. Anneme göre olmaması gereken, bana uymayan. Davulun bile dengi dengine çalmadığı. Ama gel de kalbime anlat sen bunları”

Hizmetçiler dizisi Yiğit Kim? Gerçek İsmi Ne?

Hizmetçiler dizisi Seçkin Özdemir – Yiğit Atahanlı ; “Benim bencil, sırf kendini düşünen birisi olduğumu söylerler. Haksız da sayılmazlar aslında. Bugüne kadar canım ne istediyse onu yaptım ve yaşadım. Pek plan program yapmayı bilen biri de değilimdir. Yaşadıklarım bazıları için büyük bir hata gibi gözükse de ben hayat diyorum. Bugün aynı şeyler tekrar başıma gelse hepsini yine yaşardım.”

Hizmetçiler dizisi Aras Kim? Gerçek İsmi Ne?

Hizmetçiler dizisi Yiğit Kirazcı – Aras Atahanlı ; “Ben hayatım boyunca hiçbir zaman hiçbir şeyden memnun olmadım… Babam annemi terk ettiğinde de memnun değildim. Yeni bir aile kurduğunda da… Sonra o ailenin şirketi batırdığını duyduğumda da… Biraz kronik bir durum oldu memnuniyetsizlik artık benim için. Ama şikâyetçi de değilim aslında. En azından üvey abim Yiğit gibi sorumluluklarımdan kaçmıyorum”

Hizmetçiler dizisi Nimet Kim? Gerçek İsmi Ne?

Hizmetçiler dizisi Ayşenil Şamlıoğlu – Nimet Atahanlı ; “Benim elim her zaman bu ailenin üzerinde olacak. Birinin çıkıp onlar için kararlar alması, doğru yolu göstermesi gerekiyor. Bunu da benden başka yapabilecek kimse yok. Ama yanlış ama doğru ne yaptıysam bu aileyi korumak için yaptım. Sonuç bu olsa da ben onlara mutlu olmaları için bir neden verdim.”

Hizmetçiler dizisi Demet Kim? Gerçek İsmi Ne?

Hizmetçiler dizisi Gamze Karaduman – Demet Atahanlı ; “Ben mi farklıyım? Farklı değil de renkli diyelim. Ama emin olun ailem benden daha tuhaf. Hiçbiri normal değil. Annem tam bir kontrol manyağı. Abim desen… Dünyadaki en sorumsuz insanlardan biri. Onların arasında ben farklı değil normalim aslında. Sadece onlara pek benzemediğim için, onların kurallarını kabul etmediğim için beni böyle etiketliyorlar”

Hizmetçiler dizisi Gülseren Kim? Gerçek İsmi Ne?

Hizmetçiler dizisi Nilay Erdönmez – Gülseren Atahanlı ; “Geleneksel bir ailede büyüdüm. Vakti geldiğinde de hem ailem hem kendim için güzel bir evlilik yaptım. Kocam… Yiğit… Hem yakışıklı, hem eğitimli, hem de iyi bir ailenin oğlu. Ona aşık olmamam için hiçbir sebep yoktu. Yiğit’e her kadın aşık olur zaten. Kocam çok iyi bilir kadın ruhunu. Kendine hayran bırakmayı, aşık etmeyi. Başlarda anlamamıştım. O halleri, o jestleri sadece bana yapıyor sanıyordum. Yanılmışım!”

Hizmetçiler dizisi Neslihan Kim? Gerçek İsmi Ne?

Hizmetçiler dizisi Neslihan Arslan – Neslihan Gülkaya ; “Şu hayatta kapasiteni bilirsen hiç başın ağrımız. Ben şuyum ve şuraya kadar ilerleyeceğim… Bunu bil, planını yap gerisi kolay ama bunun sonu yalnızlık. Benim kendim için diyebileceğim tek şey yalnız olduğum gerçeği”

Hizmetçiler dizisi Aslı Kim? Gerçek İsmi Ne?

Hizmetçiler dizisi Hazal Benli – Aslı Coşkun ; “Bir kanalım var “Mother of Life” adını duymuşsunuzdur. Bilirsiniz YouTube’da… En baştan söyleyeyim. Ben asla parayla takipçi almam. Asla parayla videolarım için “like” yaptırmam. Bir milyondan fazla takipçim var. Herkes bir şeyler söylüyor. Yok çocuğumu bunun için kullanıyormuşum, yok onun üzerinden para kazanıyormuşum… Pardon da kocamın kazandığı sadece evin masraflarına yettiği için bunu yapıyor olabilir miyim?

Hizmetçiler dizisi Belkıs Kim? Gerçek İsmi Ne?

Hizmetçiler dizisi Servet Pandur – Belkıs Sipahioğlu ; “Armağan benim kıymetlim. Üvey oğlum olması bunu değiştiremez! Onun için her şeyin en iyisini istiyorum. Her anne evladı için bunu ister. Haksız mıyım? Çiçek’i ondan uzaklaştırmak istememin sebebi de bu zaten. Gençler, tecrübesizler. Her şeyi hayallerindeki gibi çok güzel olacak sanırlar. Ama gerçek öyle değil”

Hizmetçiler dizisi Yaşar Kim? Gerçek İsmi Ne?

Hizmetçiler dizisi Cansu Fırıncı – Yaşar Tuna ; “Herkes beni kötü bilir, benden korkar, çekinir. Bu da bana istediklerimi yapmak için gereken ortamı oluşturur. Kimseyi düşünmem, gözünün yaşına bakmam. Böyle bilmeleri işime gelir. Fakat bilmedikleri aslında hiç sevilmediğimdir. Biri gerçekten sevse beni, yüzüme bir gülse her şey bambaşka olur ama gel de bunu onlara anlat.”

Hizmetçiler dizisi süper senaryosu ve oyuncu kadrosu ile çok yakında Kanal D’de.

Ahmet Yayla

Habergece hatti'nin muhabiridir. Liseden mezun olduktan sonra haber alanında eğitim aldı ve muhabir, yapımcı olarak çalıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.