6 Mart Survivor 2020 Erzak ödül oyununu kim kazandı?

TV8 ekranlarının fenomen yarışması Survivor’da bugün yarışmacılar erzak ödül oyunu oynadılar. Hatırı sayılır bir hayran izleyici kitlesi bulunan Survivor yarışmasının erzak oyununu kim kazandı? Ödül neydi? sorularının cevabı araştırılıyor, 13. bölüm erzak ödül oyununu kimin kazandığı merak ediliyor. Peki, Survivor’da 6 Mart Erzak oyunu Kuru Fasulye,Salçayı kim kazandı? Detaylar haberimizde…

Survivor’da 6 Mart 2020 Erzak oyununu kim hangi takım kazandı?

TV8’de ekrana gelen Survivor’da bugün erzak ödülü oyunu vardı. Aslında en çok yarışmacıların beklediği bir oyun bu. Çünkü yarışmacılar adada açlık ile karşı karşıya kalıyor. Ama ünlüler ama gönüllüler bu ödülü almak istiyorlar. Survivor 2020 6 mart cumartesi erzak ödülü neydi? İşte, bugün verilen ödül Kuru Fasulye ve salça. Kıyasıya bir mücadele sonunda, Ünlüler erzak oyununu kazandı. Gönüllülerin gayretleri yetmedi. Ünlüler 10-7 Gönüllüler olarak erzak ödülü oyunu sonuçlandı.

Survivor’da 6 Mart 2020 anlat bakalım oyunu da oynandı

Bu bölümde tüm yarışmacılar ve ekran başında izleyenler çok eğlenceli dakikalar geçiriyorlar. Anlat bakalım oyunu sonunda da kazanan takım yine bir ödül alıyor. Henüz bu ödül hakkında bir bilgi verilmedi.

Survivor 6 Mart 2020 anlat bakalım oyununu kim kazandı?

Tüm detayları buradan sonuçlandığında vereceğiz.

Survivor 2020 yeni bölümüyle 6 Mart 2020 Cuma günü TV8’de!

Ahmet Yayla

Habergece hatti'nin muhabiridir. Liseden mezun olduktan sonra haber alanında eğitim aldı ve muhabir, yapımcı olarak çalıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.