Hayalimdeki Gelinlik 6 Mart Cuma Birincisi, Kim Kazandı?

Star TV ekranlarında hafta içi her gün ekrana gelen Hayalimdeki Gelinlik yarışmasının bir hafta finali daha geldi ve bugün bir birinci aldığı puanlar ile ödülü kazanacak.

İzleyenler bir hafta boyu yarışmacıların aldığı puanları merak ediyor ve araştırıyorlar. Peki, Hayalimdeki Gelinlik 6 Mart 2020 Birincisi, kim kazandı? Ödülü kim aldı? Detaylar haberimizde…

Hayalimdeki Gelinlik Selvi Aslan puan tablosu;

2 mart pazartesi 1. gün yarışmacısı Selvi, toplam 40 puan aldı ve pazartesi ilk gün için güzel bir puandı. İşte Selvi Aslanın günü BAKINIZ.

Hayalimdeki Gelinlik Hacer Mirboğa puan tablosu;

3 mart salı 2. gün yarışmacısı Hacer, toplam 28 puan gibi çok düşük bir puan aldı, bu puan ile hafta finalinde kazanması çok zor gibi görünüyor. İşte Hacer’in günü BAKINIZ.

Hayalimdeki Gelinlik Ezgi Taze puan tablosu;

4 mart çarşamba 3. gün yarışmacısı Ezgi, toplam 44 puan alarak bu haftanın en yüksek puanını toplamayı başardı. Büyük olasılıkla bu hafta kazanan Ezgi Taze olacak. Hayalimdeki Gelinlik 6 mart kazanan Ezgi Taze diyebiliriz. Evet düşündüğümüz gibi oldu ve Hayalimdeki Gelinlik 6 mart cuma kim kazandı? Birincisi kim oldu? sorularının cevabı belli oldu. Hayalimdeki Gelinlik Kim Kazandı? Ezgi Taze kazandı bu hafta birinci oldu. Ezgi’nin günü BAKINIZ.

Hayalimdeki Gelinlik Canan Kahraman puan tablosu;

5 mart perşembe 4. gün yarışmacısı Canan, toplam 36 puan aldı ama bir çok izleyiciden bu puanı hak etmedi daha yüksek puan almalıydı gibi yorumlar geldi. İzleyenler tarafından Haftanın en sevilen yarışmacısı oldu. Hacer’in günü BAKINIZ.

Hayalimdeki Gelinlik Çağla Köseoğlu puan tablosu;

6 mart cuma 5. gün yarışmacısı Köseoğlu, şimdi bir bilgi yok ancak yarışmanın bitimi ile tüm tabloyu ele alacağız ve güncelleme olacaktır. Güncelleme oldu 06.03.2020 Çağla, toplam 31 puan aldı ve başarılı olamadı.

Eğer bu yarışma programını Star TV Youtube canlı yayın videosundan izlemek isterseniz CANLI İZLE bakınız.

Ahmet Yayla

Habergece hatti'nin muhabiridir. Liseden mezun olduktan sonra haber alanında eğitim aldı ve muhabir, yapımcı olarak çalıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.