Hayalimdeki Gelinlik 9-13 Mart yarışmacıları kimdir?

STAR TV’de yayınlanan Hayalimdeki Gelinlik yarışmasının 6. hafta yarışmacıları kimler olacak? Yarışmayı izleyen hayranları tarafından merakla bekleniyor. Peki, Hayalimdeki Gelinlik 9-13 Mart yarışmacıları kimdir? İşte detaylar haberimizde…

Hayalimdeki Gelinlik 9-13 Mart yarışmacıları

Alican Aytekin sevilen sunucu her hafta yeni beş yarışmacı ile Star TV’de Hayalimdeki Gelinlik programında izleyenler ile buluşuyor. Kolay kolay her yarışma programı izleyenler tarafından tutulmuyor ama bu yarışma ekrana geldiği günden beri seviliyor. Hayalimdeki Gelinlik’in 6. hafta yarışmacıları kim olacak? Şimdiden araştırılmaya başlandı bile.

Hayalimdeki Gelinlik 9-13 Mart 2020 acaba kimler yarışıyor?

Sevilerek izlenen Hayalimdeki Gelinlik’te geçen hafta Sevil Aslan, Hacer Mirboğa, Ezgi Taze, Canan Kahraman ve Çağla Köseoğlu yarışmacı olmuş ve Ezgi Taze haftanın kazananı birincisi olmuştu. Yeni haftanın yarışmacıları en kısa sürede açıklandığında haberimizde yer alacak.

Hayalimdeki Gelinlik geçen hafta kim kazandı?

Hayalimdeki Gelinlik 6 mart cuma kim kazandı? Birincisi kim oldu? sorularının cevabı belli oldu. Hayalimdeki Gelinlik Kim Kazandı? Ezgi Taze kazandı bu hafta birinci oldu. Ezgi’nin günü BAKINIZ.

Eğer bu yarışma programını Star TV Youtube canlı yayın videosundan izlemek isterseniz CANLI İZLE bakınız.

Ahmet Yayla

Habergece hatti'nin muhabiridir. Liseden mezun olduktan sonra haber alanında eğitim aldı ve muhabir, yapımcı olarak çalıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.