Arda ile Omuz Omuza 8 Mart Pazar Yasemin Sakallıoğlu (Zengo) kim?

Kanal D kanalının hafta sonu pazar günü ekrana gelen yemek tarifi programı ‘Arda ile Omuz Omuza” her hafta bir ünlüyü misafir ediyor. İzleyenler bunu merak ediyor ve araştırıyorlar! Türkiye’nin en iyi şeflerinden bir tanesi olan Arda Türkmen bu hafta mutfağına sosyal medya fenomeni ve ‘Zengo’ filminin oyuncusu Yasemin Sakallıoğlu konuk ediyor. Peki, Arda ile Omuz Omuza 8 Mart Pazar Yasemin Sakallıoğlu (Zengo) kim? detaylar haberimizde…

Arda ile Omuz Omuza konuğu Yasemin Sakallıoğlu (Zengo) kim?

Yasemin Sakallıoğlu 1988 İstanbul doğumlu. Sakallıoğlu instagram ve sosyal medya fenomenleri içerisinde Drama ve Oyuncunluk eğitimi almıştır. ilk olarak Annesini Taklit ederek bu işe başlayan Sakallıoğlu, 2019 da Burak Yırtar ile nişanlandı. Zengo ise yakında ekrana gelecek olan filminin ismidir.

Arda ile Omuz Omuza 8 Mart 2020 pazar Kanal D yayın akışında

Arda ile Omuz Omuza 8 mart pazar 52. Bölümü ile hayranları karşısında olacak! Arda ile Omuz Omuza bu hafta Yasemin Sakallıoğlu’nu mutfağında misafir edecek ve birlikte yemek yapacaklar.

Arda ile Omuz Omuza’ yeni bölümüyle pazar 13.00’te Kanal D’de!

Ahmet Yayla

Habergece hatti'nin muhabiridir. Liseden mezun olduktan sonra haber alanında eğitim aldı ve muhabir, yapımcı olarak çalıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.