Bir Annenin Günahı dizisi hangi diziden uyarlama? Yabancı versiyonu

FOX TV’de ekrana gelmesi için hazırlanan Bir Annenin Günahı dizisinin hangi yabancı diziden uyarlandığı merak ediliyor ve araştırılıyor. Yabancı versiyonu ile bire bir olmasa bile iyi bir dizi ekrana gelmeye hazırlanıyor. Peki, Bir Annenin Günahı dizisi hangi diziden uyarlama? Yabancı versiyonu? Detaylar haberimizde…

Bir Annenin Günahı dizisi yabancı uyarlaması

Limon Film bu dizinin yapımcılığını üstlendi, “Bir Annenin Günahı” dizisinin çekimleri başladı bile. Çekimlerin yapıldığına dair Setten ilk fotoğraflar verildi. bir çok ünlünün bu fotoğraflarda bir arada olması ve ekibin bu denli büyük olması güzel bir dizinin ekrana geleceği sinyallerini veriyor. Bu dizi Filipinler’de çok izlenen ve başarılı olan “A Mother’s Guilt” dizisinin uyarlaması çok yakında FOX’ta.

Bir Annenin Günahı dizisi konusu ne? Oyuncuları kimler?

Dizi bir annenin dramını ekrana getirecek, çocuğu için her şeyi göze alabilecek bir annenin hayatı ekranda olacak. Dizinin oyuncuları ise; Mehmet Aslantuğ, Özge Özberk, Mert Yazıcıoğlu, Hafsanur Sancaktutan’ın yanı sıra Pamir Pekin, Deniz Barut, Engin Benli, Didem İnselel, Gökçe Özyol, Burak Demir, Onuryay Evrentan, Ümmü Putgül, Ayça İnci, İsmail Düvenci, Hamit Demir, Mina Derman, Deniz Ertürk, Koray Elibol, Ilgaz Kaya ve Alihan Türkdemir gibi çok başarılı isimlerden oluşuyor.

Ahmet Yayla

Habergece hatti'nin muhabiridir. Liseden mezun olduktan sonra haber alanında eğitim aldı ve muhabir, yapımcı olarak çalıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.