Hayalimdeki Gelinlik yeni bölümleri neden yok? Bitti mi?

STAR TV yayın akışında yer almayan ve izleyenlerin merak ile araştırdıkları Hayalimdeki Gelinlik 10-11-12-13 Mart 2020 yeni bölümleri yayınlanacak mı? İşte bu soruyu yarışmayı sıkı takip edenler araştırıyor. Yeni evlenmek üzere olan 5 yarışmacının gelinlik seçtiği yarışmanın yerine Star TV Kiralık Aşk dizisini yayın akışına aldı. Peki, Hayalimdeki Gelinlik neden yok bitti mi final mi yaptı yayından kaldırıldı mı? Hayalimdeki Gelinlik yeni bölüm ne zaman? İşte detaylar haberimizde…

Hayalimdeki Gelinlik bitti mi?

Hayalimdeki Gelinlik yarışması için reyting kurbanı olduğu iddia ediliyor. Yayın hayatının sona erdiği bazı bilgilerde mevcut. Yayın saati ile ilgili sorun olduğunu düşünen izleyiciler bulunuyor.

Hayalimdeki Gelinlik Yeni Bölüm Ne Zaman?

Geçen haftalarda tüm kanalların program ve dizilere ara vermesinden sonra bu programların bir bölümlerinde kayma olmuştu. Bu neden ile yine yarışmanın bölümlerini aynı sıra ile devam etirmek için bu şekilde 4 günlük bir ara verilmiş olabilir. Ama bu çok zayıf bir ihtimal gibi görünüyor bir gelişme olduğunda buradan takip edebilirsiniz.

Detaylar Geliyor….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.