Gelinim Mutfakta 12 Mart 2020 Puanları

Kanal D kanalında ekrana gelen fenomen yarışma Gelinim Mutfakta’da dördüncü gün ekrana geldi ve yine keyifli dakikalar yaşandı, izleyenler puanları merak ediyor ve araştırıyor. Gelinler ve kaynanalar öyle bir rekabet ediyor ki izleyenler ekrana kilitleniyor. Gelinim Mutfakta 12 Mart 2020 Puanları, kim birinci oldu? Puan Durumu detayları haberimizde…

Gelinim Mutfakta 12 Mart Perşembe puanları?

Yarışmada 4 gelin ve kaynana birbirleriyle kıyasıya mücadele ediyor. Gelinim mutfakta’da 1. olabilmek için kıyasıya mücadele eden yarışmacıların kimler olduğu da merakla bekleniyor ve araştırıyor. Tabii ki yarışmanın Hayranlarının çok olmasından dolayı herkes kendi sevdiği yarışmacının birinci olmasını istiyor. Ama günü sadece bir yarışmacı birinci olarak tamamlıyor. İşte haberimizde günün birincisi ve detayları sizlere veriyoruz.

Aşağıdaki puanları Dizicenter’dan aldığımız bilgilere göre veriyoruz.

Ezgi : 27 + 16 = 43
Elif : 41 + 10 = 51
Başak : 29 + 8 = 37
Hatice : 37 + 12 = 49

12 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ezgi oldu.
Gelinim Mutfakta 12 Mart Çeyrek Altını Alan Kim Ezgi aldı.
12 Mart Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu Başak oldu

Ahmet Yayla

Habergece hatti'nin muhabiridir. Liseden mezun olduktan sonra haber alanında eğitim aldı ve muhabir, yapımcı olarak çalıştı.

Gelinim Mutfakta 12 Mart 2020 Puanları” için 2 yorum

 • 12 Mart 2020 tarihinde, saat 21:38
  Permalink

  Onada yazdım ama onlar anlamıyor. Ancak bir planım var yakında böyle haber alamayacaklar. 🙂 Teşekkür ederim anlayışınız için. Sizde başarılısınız haberlerinizde Başarılarınızın devamını dilerim.

  Yanıtla
  • 13 Mart 2020 tarihinde, saat 17:49
   Permalink

   Kolay gelsin Teşekkür ederim…

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.