Yeni Hayat dizisi ne zaman başlıyor ? Hangi diziden uyarlama ?

Kanal D, için hazırlanan ve hala çekimleri devam eden “Yeni Hayat” dizisi ikinci tanıtım fragmanı yayınladı. İzleyenlerin merak ettikleri bu dizi çok yakında izleyenler ile buluşacak. Yeni Hayat dizisi hakkında bilgileri izleyenler merak ediyor ve araştırıyorlar. Peki, Yeni Hayat dizisi ne zaman başlıyor ? Hangi diziden uyarlama ? sorusunun cevabı haberimizde…

Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Tayanç Ayaydın ve Nilperi Şahinkaya gibi çok sevilen oyuncuları kadrosunda bulunduran “Yeni Hayat”, ikinci tanıtım çok dikkat çekti ve herkesi meraklandırdı. Başak Soysal ve Cem Özüduru yönetmen koltuğunda yer alırken, yapımcı Karga Seven Pictures, Kanal D’de çok kısa bir süre sonra ekrana gelecek. Dizinin ne zaman başlayacağı şimdilik bir netlik kazanmış değil, fakat kulisten verildiği iddia edilen bilgilere göre mart ayının sonları gibi ekranda olması bekleniyor.

Yeni Hayat Dizisi Uyarlama

Fragmanı ve ilk resimleri verildikten sonra bu dizi hakkında yanlış bir bilgi ortaya atıldı. Bodyguard fiilmi ile arasındaki benzerliklerden dolayı, bu filmden uyarlanmış gibi bir düşünce ortaya çıkıyor. Netflix’te ekrana gelen Bodyguard dizisi ile benzemesi de bu iddiayı ortaya çıkarıyor ama hiç böyle bir olay yok. Yeni Hayat dizi uyarlama değil!!!

Ahmet Yayla

Habergece hatti'nin muhabiridir. Liseden mezun olduktan sonra haber alanında eğitim aldı ve muhabir, yapımcı olarak çalıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.