Doya Doya Moda 13 Mart Cuma eleme neden olmadı?

TV8 Doya Doya Moda 13 Mart Cuma haftanın finali ekrana geldi. Büyük bir ilgi izlenen Doya Doya Moda da bu hafta ilginç sonuçlar ortaya çıktı ve jüri Kemal Doğulu yine bu haberi iletti. Haftanın finali yapıldı ama bir diğer olay ise Ferda Nur Diskalifiye olma olayı da güne damgasını vurdu. Peki, Doya Doya Moda 13 Mart Cuma eleme neden olmadı? detaylar haberimizde…

Doya Doya Moda 13 Mart Cuma hafta finali elenen kim oldu? İzleyenler bu soruyu merak ediyor ve araştırıyorlar. İşte bu sorunun cevabı bu hafta bir eleme olmadı nedeni ise Fedanur diskalifiye olunca yarışmada bir ilk yaşandı ve eleme yapılmadı.

FERDANUR AÇIKLAMA YAPTI

Ferdanur yarışmadan ayrıldıktan sonra sosyal medya hesabından konu ile ilgili şu paylaşımı yaptı;

“Evet arkadaşlar Tv8 Doya Doya Moda programı ile yollarımızı ayırdık. Bulunduğunuz her ortamda bi takım anlaşmazlıklar çıkabiliyor. Ama tabi ki sizinle ayrılmıyoruz. Biliyorsunuz ben hep sizinleyim. Mankenlik ve modellik yaptığım için diyorsunuz ya ‘Ferdanur her yerdesin’ evet her yerdeyim ve her zaman her yerde olacağım. Şimdilik sadece ekranda olmayacağım. 77 gündür ekrandayım ve bu kadar kısa bir sürede iyi ki bu kadar geniş bir kitleye hitap edebildim. İyi ki tanındım ve iyi ki sizleri tanıdım. Bu yol benim için farklı bir deneyimdi ve iyi ki yaşadım. Bu yol bana inanılmaz güzel insanlar kazandırdı. Bi kitle beni kibirli, egolu SİNSİRELLA olarak değerlendirse de ben kendimi çok iyi yansıtabildiğimi ve birçok insanın benden birşeyler öğrendiğini, kendi hayatlarına bir pay çıkarabildiğini düşünürüyorum. İnanın hayatta istediğinizi açık bi şekilde söyleyebilmek, hayır demeyi bilmek ve kendi doğrunuzu savunmak en büyük özgürlük. Dik başlıyım, sertim, emir kipiyle nefes al deseler almam! Çünkü böyle daha özgürüm… Sizi değersiz ve mutsuz hissettiren her mekan ve kişiyi terk etmeye hakkınız var.
Seven, sevmeyen herkese teşekkürler.
SİNSİRELLANIZ “

Ahmet Yayla

Habergece hatti'nin muhabiridir. Liseden mezun olduktan sonra haber alanında eğitim aldı ve muhabir, yapımcı olarak çalıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.