Özgür Doğru, Pazarda parkur kurdu Survivor oynadı

Özgür Doğru, uzun zamandır pazarcılık işi ile meşgul olan Doğru, Survivor yarışmasından o kadar etkilenmiş ki arkadaşları ile pazar da ellerindeki malzemeler ile parkur kurarak Survivor yarışmasını oynadı, bunu videoya çekip paylaştı ve bir anda fenomen oldu. İşte bu anları merak edenler araştırıyor. Peki, Özgür Doğru, Pazarda parkur kurdu Survivor oynadı videosu ve detayları haberimizde…

Pazarda herkesin ilgi odağı olan fenomen pazarcı Survivor oynaması ile ilgili şunları anlatıyor;

Özgür Doğru “15 Yıldır pazarcılık yapıyorum. Hayatımız monoton hale gelmeye başladı. Yaptığımız işten sıkılmamak için, arkadaşımla birlikte böyle bir şey yapmaya karar verdik. Güne daha enerjik başlıyoruz. Yaptığımız işten daha çok keyif almaya başladık. Baktık ki insanların dikkatini çekmeye başladık. İnsanlar beğendi ve bizden bunun devamını çekmemizi istedi. Biz de bu duruma sevindik. Onları mutlu etmek istedik. Ülke olarak şu aralar gülmeye hasret kaldık. Elimizden geldiğince onlar için bir şeyler yapmaya başladık. Böyle bir şey olacağını tahmin etmiyorduk. Gülmek için çektik. Farkında olmadan sosyal medyada hızla büyümeye başladı. Çok gelen müşteriler oluyor. ‘abi seni internette izledik, yaptığınız iş çok güzel devam edin’ diye çok ilgi görüyoruz. Her kurduğumuz pazarda imkan bulunca parkur kuruyoruz ve yarışıyoruz. Ama kolay değil, video çekerken ufak tefek yaralanmalar oluyor. Yarışmanın sonunda kendimize bir hedef belirliyoruz. Ödül koyuyoruz. Bugün ki yarışmanın ödülü bir tas kiviydi.” dedi.

Bu haberin Kaynağı: www.hurriyet.com.tr/kelebek/magazin/fenomen-pazarci-survivor-videosunu-anlatti-41469322

Ahmet Yayla

Habergece hatti'nin muhabiridir. Liseden mezun olduktan sonra haber alanında eğitim aldı ve muhabir, yapımcı olarak çalıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.