Savaşçı dizisi Göktürk Albay kimdir? Gerçek Adı Ne ?

FOX kanalının uzun süredir devam eden pazar akşamları ekrana gelen dizisi Savaşçı dizisi süper bir usta oyuncuyu kadrosuna dahil etmeye hazırlanıyor, Taş fırın erkeği Haluk olarak Çocuklar Duymasından hatırladığımız Tamer Karadağlı, Göktürk Albay rolü için diziye dahil olacak. Dizi devamlı sürprizlere açık diziye kimin gireceği yada kimin ayrılacağı konusunda tam bir bilgi almak zor.

Ama Birsen Altuntaş’ın verdiği bilgiye göre, Göktürk Albayın gerçek adı Tamer Karadağlı, çok uzun bir süre Taş fırın erkeği Haluk olarak izleyenlerin evine misafir olmuş ve çok sevilmişti. Bu kadar ayrılıktan sonra yakında izleyenlerin karşısında olabilir. Usta oyuncuya dizinin yapımcılarından teklif gitmiş ama net cevap daha gelmemiş bakalım Tamer Karadağlı ne cevap verecek.

Göktürk Albay rolü için bir oyuncu gerekiyor eğer kabul ederse bu kişi Karadağlı olacak. FOX Tv’de pazar akşamları hayranları ile buluşan dizi yine yayın akışında yerini alıyor.

Ahmet Yayla

Habergece hatti'nin muhabiridir. Liseden mezun olduktan sonra haber alanında eğitim aldı ve muhabir, yapımcı olarak çalıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.