Gelinim Mutfakta 23 Mart 2020 Puan Durumu

Kanal D’de ekrana gelen ve bu yarışma türünün ilk olanı Gelinim Mutfakta yeni haftaya başlıyor. Yarışma Best Of olarak yeni haftaya girdi. Bu haftada yeni bir yarışmacı gelin ve kaynana katılacak ve alınan puanar merak edilecek. Peki, Gelinim Mutfakta 23 Mart 2020 Puan Durumu ve gün birincisi kim oldu? Detaylar haberimizde…

Geçen Hafta ne olmuştu?

Her hafta Cuma günü eleme olduğunu biliyoruz. Bu hafta elenen isim Rümeysa ve Kaynanası olmuştu. Elif ve Çiğdem beş altın bileziğin sahibi olmuştu. Ezgi, geçen hafta gitmek istediğini söylemişti ve bu hafta yeni gelin ve kaynana yarışmaya dahil oluyor. Bakalım haftanın yeni yarışmacısı kim olacak?

Gelinim Mutfakta 23 Mart 2020 Pazartesi puan durumu ve gün birincisi kim oldu?

Her yeni hafta başladığında gün gün puan durumu ve gün birincisi merak ediliyor ve araştırılıyor. Bu yarışmada gelin ve kaynanaların fanatikleri var ve herkes kendi istediği yarışmacının birinci olmasını istiyor. Gün birincisi ve her gün puan durumu haberimizde yerini alacak.

Ezgi : 15
Elif : 13
Hatice : 10
Yağnur : 5

Bu haftanın tanıtımı inceleyebilirsiniz.

23 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi EZGİ oldu.
Gelinim Mutfakta 23 Mart Çeyrek Altını Alan Kim EZGİ aldı.
23 Mart Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu YAĞNUR oldu.

Ahmet Yayla

Habergece hatti'nin muhabiridir. Liseden mezun olduktan sonra haber alanında eğitim aldı ve muhabir, yapımcı olarak çalıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.