Kuaförüm Sensin Best Of 23 Mart 2020 puan durumu

SHOW TV’nin en sevilen yarışma programı Kuaförüm Sensin Best Of olarak haftaya başlıyor. Artık bir hafta boyu en iyi olan star olan yarışmacıları izleyeceğiz. Bakalım Best Of yarışmacılarından hangi takım en iyi puanı alacak. Peki, Kuaförüm Sensin Best Of 23 Mart 2020 puan durumu ve gün birincisi kim oldu? Detaylar haberimizde…

Kuaförüm Sensin’in en iyileri yarışıyor. Daha önce bu yarışmada bulunmuş ve izleyenler tarafından oldukça çok beğenilmiş iz bırakan yarışmacılar yine ekranda. Bu haftanın tanıtımı verildiğinde yarışmanın izleyenleri bu günü sabırsızlık ile bekliyorlardı ve işte o gün geldi. Peki, Kuaförüm Sensin Best Of 23 Mart 2020 Pazartesi puan durumu nasıl olacak?

Kuaförüm Sensin 23 Mart 2020 Pazartesi puan durumu ve gün birincisi kim oldu?

Kuaförüm Sensin’in 245. bölümü çok heyecanlı geçecek. Bu haftanın tüm puanlarını aşağıdan sizler için tablodan veriyoruz. Puanlar açıklandıktan sonra Detaylar gelecek… Pazartesi puanları aşağıda.

Bilal Ağın / Buse Şimşek Puan : 13+x+x+x+

Tunahan Dede / Mustafa Batur Puan : 8+x+x+x+

Emina Çarkoviç / Mira Akkurt Puan : 6+x+x+x+

Öncü Aslan / Özlem Aslan Puan :7+x+x+x+ x+

Bilal Ağın / Buse Şimşek 23 mart pazartesi gün birincisi oldu.

Ahmet Yayla

Habergece hatti'nin muhabiridir. Liseden mezun olduktan sonra haber alanında eğitim aldı ve muhabir, yapımcı olarak çalıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.