Survivor 2020 acil durum konseyi için toplandı!

Habergecehatti.com / Detay – Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler devam ederken bir taraftan da yeni bölüm tanıtımları veriliyor. Acun Ilıcalı, bu akşam tüm yarışmacıları acil durum konseyi için bir araya topluyor. Peki, Survivor 2020 acil durum konseyi için toplandı! Neden Toplandı? İşte Detaylar haberimizde…

Acunn.com’dan aldığımız bilgiye göre; 23 mart pazartesi günü acil durum konseyi toplandı. Acun Ilıcalı bu akşam Ünlüler ve Gönüllülere önemli açıklamalar yapacak. Yarışmacılara Koronavirüs ile ilgili bilgiler verecek.

Acun Ilıcalı, yarışmacıları acil durum konseyi için topladı

Survivor 2020’de 23 mart 2020 pazartesi günü acil durum konseyi için Acun Ilıcalı, “Böyle önemli bir konudan sizin habersiz olmanızı istemedik” dedi. Bu sözlerinden sonra koronavirüs hakkında “Koronavirüs salgınının tehlikeli bir boyuta ulaştı” dediğinde yarışmacılar şaşkınlık içinde bunu karşıladı.

Haberin Kaynağı: www.acunn.com/magazin/survivor-2020-unluler-gonulluler-26-yeni-bolum-tanitimi-acun-ilicali-koronavirusu-acikladi-mi-1162731-haber

Ahmet Yayla

Habergece hatti'nin muhabiridir. Liseden mezun olduktan sonra haber alanında eğitim aldı ve muhabir, yapımcı olarak çalıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.