Doya Doya Moda 26 Mart 2020 Puan Durumu

Doya Doya Moda yarışması bu hafta da final gününe son bir gün kala heyecan hat safhada. Pazartesi gününden itibaren yarışmacılar kendilerine verilen bütçe ile görevleri en iyi şekilde yaparak jüri üyelerinden en yüksek puanı almaya çalıştılar. İşin sonunda elenmek olduğu için heyecan da katlanıyor. Hafta başında pazartesi günü yarışmaya yeni katılan Mira Muhtarzade 16 puan almış ve diğer yarışmacılara gözdağı vermişti. Ancak salı gününe gelindiğinde bu işin hiç kolay olmadığını anladı ve 4 puan alarak sonuncu olmuştu. Salı günü üç yarışmacı Özde, Emel ve Su 12 puan ile gün birincisi olmuştu. Çarşamba gününe gelindiğinde, 20 puan gibi süper bir puan alan Su Baher, iki gün üst üste birinci olmuştu. Perşembe günü artık final gününe bir gün kaldı ve yarışmacılar artık son çabalarını gösterek. İzleyenler olarak bu yarışmanın puan tablosu ve puan durumu gün birincisi merak ediliyor internet üzerinden her gün araştırma yapılıyor. Peki, Doya Doya Moda 26 Mart 2020 Günün Birincisi, puanları ve puan tablosu durumu? Detayları haberimizde…

Doya Doya Moda 26 Mart 2020 perşembe puan durumu ve gün birincisi kim oldu?

Hafta içi her gün ekrana gelen Doya Doya Moda yarışmasında her gün puanlar veriliyor. Yarışmacılar kendilerine verilen görevi en iyi şekilde yaparak en yüksek puanı jüriden almaya çalışıyor. Alınan puanlar açıklandığında puan durumu ve gün birincisi haberimizde olacak. Aşağıda pazartesi, salı, çarşamba puanları var. Perşembe puanları aşağıda olacak.

Özde Karacan puan: 11+12+13+16

Emel Başkan puan : 11+12+15+8

Sündüz Durmaz puan : 7+9+8+19

Sepideh Su Baher puan : 7+12+20+16

Betül Böçkün puan : 9+10+13+13

Sena Köken puan : 7+5+14+7

Mira Muhtarzade puan: 16+4+15+5

23 MART PAZARTESİ GÜN BİRİNCİSİ: Mira Muhtarzade 16 PUAN ALDI gün birincisi oldu.

24 MART SALI GÜN BİRİNCİSİ: 3 yarışmacı birden oldu. Özde, Emel ve Su 12 ŞER PUAN ALARAK gün birincisi oldular.

25 MART ÇARŞAMBA GÜN BİRİNCİSİ: Çok iyi bir puan olan 20 puanı alan Sepideh Su Baher günün birincisi oldu.

26 MART PERŞEMBE GÜN BİRİNCİSİ: 19 PUAN GİBİ İYİ BİR PUAN ALAN Sündüz Durmaz GÜN BİRİNCİSİ OLDU.

Ahmet Yayla

Habergece hatti'nin muhabiridir. Liseden mezun olduktan sonra haber alanında eğitim aldı ve muhabir, yapımcı olarak çalıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.