Kuaförüm Sensin Best Of 26 Mart 2020 puan durumu

Kuaförüm Sensin’de haftanın finali gününe bir gün kala heyecan katlandı. Alınan puanlar ile final öncesi son gün perşembe çok önemli tüm takımlar en yüksek puanı alarak final gününe avantajlı gitmek istiyor. Bildiğiniz gibi pazartesi günü Bilal Ağın – Buse Şimşek’den oluşan takım 13 puan almış ve iyi bir başlangıç yapmıştı. Salı gününe gelindiğinde ise Emina Çarkoviç / Mira Akkurt aldıkları 9 puan ile günü birinci olarak bitirmişlerdi. Çarşamba günü birincisi 10 puan alan Öncü Aslan / Özlem Aslan olmuştu. Perşembe gününe kadar hiç aynı takım bu hafta üst üste birinci olamadı. İzleyenler bugün puan tablosu nasıl oldu ve gün birincisini merak ediyorlar araştırıyorlar. Peki, Kuaförüm Sensin Best Of 26 Mart 2020 puan durumu tablosu ve gün birincisi kim oldu? Detay haberimizde…

Kuaförüm Sensin 26 Mart 2020 Perşembe puan durumu ve gün birincisi kim oldu?

Kuaförüm Sensin’in 248. bölümü çok heyecanlı geçecek. Bu haftanın tüm puanlarını aşağıdan sizler için tablodan veriyoruz. Puanlar açıklandıktan sonra Detaylar gelecek… Pazartesi, salı, çarşamba puanları aşağıda. Bugünkü puanlar burada olacak…

Bilal Ağın / Buse Şimşek Puan : 13+3+7+11

Tunahan Dede / Mustafa Batur Puan : 8+9+9+12

Emina Çarkoviç / Mira Akkurt Puan : 6+9+8+7

Öncü Aslan / Özlem Aslan Puan :7+7+10+11

23 MART PAZARTESİ GÜN BİRİNCİSİ: Bilal Ağın – Buse Şimşek 13 puan aldılar ve gün birincisi oldular.

24 MART SALI GÜN BİRİNCİSİ: 9 şar puan alan iki takım gün birincisi oluyor. Tunahan Dede / Mustafa Batur ve Emina Çarkoviç / Mira Akkurt birinciliğe ortak oldular.

25 MART ÇARŞAMBA GÜN BİRİNCİSİ: 10 puan alan Öncü Aslan / Özlem Aslan takımı günün birincisi oldular.

26 MART PERŞEMBE GÜN BİRİNCİSİ: İki takım gün birinciliğini paylaştı. 11 puan alan Bilal Ağın / Buse Şimşek ve Öncü Aslan / Özlem Aslan birinci oldu.

Ahmet Yayla

Habergece hatti'nin muhabiridir. Liseden mezun olduktan sonra haber alanında eğitim aldı ve muhabir, yapımcı olarak çalıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.