Ivana Sert evde karantina şıklığı adında ödüllü yarışma başlattı!

Habergecehatti.com / Detay – Korona virüs ile mücadele kapsamında herkes kendisini evine kapattı. Evde Kal Türkiye çağrısına ünlülerde iştirak etti. Bu ünlülerden biri olan Ivana Sert, evde biraz eğlence olsun diye bir yarışma etkinliği başlattığını sosyal medya hesabından paylaştı. #karantinasikligi ismini verdiği bu yarışmada ödül olacağını duyurdu. Peki, Ivana Sert evde şıklık yarışması başlattı! #karantinasikligi ödülü ne olacak? Detaylar haberimizde…

Dünyanın sorunu olan ve Türkiye’de etkisi artmaya başlayan Korona virüs mücadelesi için herkes kendisini evinde izole ediyor. Ama Ivana Sert bir etkinlik başlattığını açıkladı ve evde şıklık yarışması başlattığı haberini takipçileri ile paylaştı.

Kendiside evinde genelde spor yapıyor ve takipçileri ile etkileşim kuruyordu ve bir karar ile #karantinasikligi etiketine evinde en şık kıyafetlerini giyerek kendisine gönderen takipçilerine sürpriz bir hediye vereceğini yazdı.

Paylaşımının altına şu notu düştü; “Biraz sıkıldık. Eğlence katmak ve daha bakımlı kalmak için eşofman dışında başka şeyler de giyelim. Karantina şıklığını hep beraber yapalım. Sizlerden gelen karelerle ‘En şık’ kişiyi seçeceğim. Birinci olana sürpriz hediyem var”

Ahmet Yayla

Habergece hatti'nin muhabiridir. Liseden mezun olduktan sonra haber alanında eğitim aldı ve muhabir, yapımcı olarak çalıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.