Meryem Kasap sakatlığından dolayı Survivor’dan diskalifiye oldu!

Habergecehatti.com / Detay – Survivor 2020 yarışmacısı Meryem Kasap diskalifiye oldu! Meryem Kasap, sakatlandı ve yarışmaya devam edemedi. Bu neden ile diskalifiye olmak zorunda kaldı. Ama şimdi izleyenler merak ediyorlar Meryem’in yerine Survivor 2020’ye kim gelecek? Koronavirüs nedeni ile yeni yarışmacı gelebilecek mi? Bu soruların cevabını araştırıyorlar. Bu sezon Survivor bir çok yarışmacısını kaybetti. Peki, Meryem Kasap sakatlığından dolayı Survivor’dan diskalifiye oldu! Yerine yarışmacı gelecek mi? Detaylar haberimizde…

Çoğu sakatlık nedeni ile diskalifiye olmak zorunda kaldı. Bu yarışmacılara bir yenisi eklendi Meryem Kasap diskalifiye oldu. Gönüllüler takımında yer alan Meryem’in yerine biri gelecek mi? Merak konusu. Meryem, bu sakatlıktan dolayı hastanede tedavi görmüş geri gelmişti.

Ama sakatlığı tekrarlayan Meryem bu sefer dönmemek üzere adadan ayrıldı. Korona virüs nedeni ile adaya başka yarışmacı gelmesi zor bu nedenle gönüllüler takımına büyük olasılıkla Acun Ilıcalı, ünlülerden bir kişiyi ekleyecek. Bu kişi kim olur belli değil.

Ahmet Yayla

Habergece hatti'nin muhabiridir. Liseden mezun olduktan sonra haber alanında eğitim aldı ve muhabir, yapımcı olarak çalıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.